Wymarzony związek, szczęśliwe małżeństwo

Do czego służy, a raczej do czego nie służy małżeństwo ? Czy jakikolwiek mężczyzna jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby kobiety ? Czy nieszczęśliwa, niezamężna kobieta może stworzyć szczęśliwe małżeństwo ?

To pytania, które często do nas wracają – do samotnych kobiet, które wolą, by nazywać je “singielkami”, do żon, które czują, że ich małżeństwo stanęło w miejscu i do mężczyzn, którzy chcieliby szczęścia dla siebie i swojej rodziny, ale nie wiedzą, nad czym trzeba popracować, by tak się stało.

Już zapewne nie raz słyszałeś o narastającym kryzysie małżeństw i o zatrważających skutkach, jakie z tego wynikają. Ale czy ubolewanie nad takim stanem rzeczy to jedyne, co możemy zrobić ? Zdecydowanie nie!

Trzeba działać! A najlepiej zacząć od… samego początku, czyli od momentu, kiedy zaczynamy snuć plany o wymarzonym związku.

No właśnie – czy wymarzony związek istnieje ? Czy gdzieś po świecie chodzi Twoja idealna “druga połówka” ? Kiedy Pan Bóg ją do Ciebie wreszcie przyprowadzi ? Odpowiedź znajdziesz w książce “Daj się odkryć”!

To kolejna bezkonkurencyjna publikacja Marka Gungora, autora takich bestsellerów, jak “Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa” czy “9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów”, które odmieniły już niejeden związek.

Dla kogo jest ta książka?

– Dla kobiet, które wciąż czekają na swojego “księcia z bajki”. Dowiedzą się m.in., po czym poznać związek, z którego lepiej się zawczasu ewakuować. To dla nich prawdziwa poduszka powietrzna, chroniąca przed bolesnym zderzeniem się ze związkową rzeczywistością.

– Dla tych pań, które znalazły już swoją “bratnią duszę”, a chciałyby, by równie szczęśliwie swoim losem pokierowały ich koleżanki czy nawet córki.

– Dla wszystkich panów, aby lepiej zrozumieli kobiecą wrażliwość i tęsknotę za bliskością.

W/w publikacja  odsłania wręcz brutalną prawdę o małżeństwie i o etapie poszukiwań odpowiedniej osoby, które dla wielu kończą się… zawinioną katastrofą. Mark Gungor doskonale wie, jak codzienność wypełnić małżeńskim szczęściem i chce się podzielić z Tobą swoją wiedzą. Zaczyna od początku, czyli od chwili, kiedy marzysz o budowaniu relacji z drugim człowiekiem i postanawiasz znaleźć swój “ideał”.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Ponieważ dzięki niej odkryjesz:

– Czy w sprawach sercowych słuchać serca czy rozumu?

– Jakie są problemy wynikające z odkładania małżeństwa?

– Czy Bóg przeznaczył dla Ciebie konkretną osobę?

– Jak ważną sferą w każdym małżeństwie jest intymność?

– Czy dziś to do kobiet należy pierwszy krok?

– Ile czasu potrzeba, aby zdecydować się, by spędzić życie z drugą osobą?

“Otwórz swoją Biblię i zacznij czytać. Przekonasz się, że nigdzie nie jest napisane, że Bóg przyprowadzi ci męża albo że została ci przeznaczona bratnia dusza, z którą zwiążesz się na wieki. Dowiesz się natomiast, że małżeństwo jest i zawsze było kwestią wyboru. Dokonaj go mądrze”. Mark Gungor.

Jestem pewny, że ten tytuł powtórzy sukces książki “Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa” Marka Gungora i trafi do rąk wielu osób, które potrzebują dobrego przewodnika w relacjach damsko-męskich.

Kliknij i daj się poprowadzić.

szczęśliwy związek