Wyjdż po za stres całkowicie i zmień swoje życie

metody redukcji stresu -dna stresu

Stres  jest związany z człowiekiem od początku naszego istnienia. Można powiedzieć, że zdążyliśmy się “zaprzyjażnić” ze stresem, zresztą stres w pewnych sytuacjach jest zjawiskiem pozytywnym. Nawet psychologowie tak uważają i nas w tym utwierdzają. Zapewne dlatego, że sami nie potrafią sobie poradzić ze stresem. Istotna jest również sama rozmowa na temat stresu, czyli coś na wskroś spowiedzi, która jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Jednak musisz zdawać sobie sprawę z tego, że właśnie wzmacniasz ścieżkę neuronalną.

Czym ona jest ? To autostrada w mózgu – gdy na nią wpadasz swoim rozpędzonym „wehikułem myśli”, zawsze kończysz w tym samym, znanym ci lokalu, w którym kelnerka-gniew serwuje wstrętną kawę, a miejscowy dresiarz, czepia się przechodniów.

Nie rozmawiaj na temat stresu – po prostu pokonaj go !

Odwróć ścieżki neuronalne, żeby nie trafiać do obskurnego baru emocji, jakich tak nie znosisz. Wyjdź poza stres całkowicie i bądź w tym konsekwentny, a przez to uda Ci się zmienić swoje życie. Ale nie ufaj na ślepo, sprawdź to na własnym doświadczeniu.

Autor książek „Mentalizm” i „Manipulacja neuroperswazyjna”, tym razem sięga do najgłębszych warstw ludzkiej psychiki i mózgu, odkrywając przed czytelnikiem metody redukcji stresu w zatrważających sytuacjach prywatnych i zawodowych – powraca do nas z książką “DNA Stresu”!

Możesz pozbyć się stresu, a przez to być nie tylko harmonijnym, ale też efektywnym w swoim życiu.

“DNA stresu” Jacek Ponikiewski, zobacz tutaj >>>

DNA stresu