Ty też zasługujesz na sukces w biznesie i prywatnie

Jeśli już prowadzisz własny biznes albo dopiero przymierzasz się do niego i nurtuje Cię wiele pytań, to dobrze trafiłeś. Ty też zasługujesz na sukces w biznesie i prywatnie. Właśnie teraz masz możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczeń wielu znanych przedsiębiorców.

A tak naprawdę to:

✔ Ilu milionerów masz możliwość  zapytać o radę w sprawie prowadzenia biznesu ?

✔ Ilu przedsiębiorców budujących międzynarodowe  firmy opowie Ci o swoich porażkach, abyś mógł uczyć się na ich błędach ?

✔ Z iloma prawnikami i dyrektorami finansowymi rozmawiałeś o tym, jak bezpiecznie prowadzić swoją firmę i chronić majątek prywatny ?

Jeśli niewielu, to koniecznie zapoznaj się z najnowszą propozycją Kamili Rowińskiej !

“Zasługujesz na sukces”, to książka, na którą czekało tysiące czytelników Kamili. Do tej pozycji są dołączane 2 płyty DVD, na których znajdziesz  9 video wywiadów, które Kamila przeprowadziła ze swoimi klientami i współpracownikami. Są przygotowane specjalnie do niej, aby korespondowały z treścią i pomogły Ci uczyć się jeszcze więcej.

Każda z osób występujących na DVD przekaże Ci niezwykle budującą i konkretną wiedzę, po której inaczej spojrzysz na swoje możliwości, zasoby oraz miejsce w którym jesteś. Odpowiednia perspektywa umożliwi Ci podejmowanie odważnych, odpowiedzialnych i zuchwałych decyzji prywatnych i biznesowych.

„Zasługujesz na sukces” to najnowsza książka Kamili Rowińskiej, znanej z bestsellerów takich jak „Kobieta Niezależna” oraz “Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Jest to już 6 książka tej autorki, tym razem poświęcona tematyce skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

“Zasługujesz na sukces” [książka + DVD], Kamila Rowińska, zobacz tutaj >>>

zaslugujesz-na-sukces