Rzuć palenie, a poprawi Ci się poziom zadowolenia i szczęścia,

Został prawdopodobnie obalony kolejny mit dotyczący rzucania palenia. Chodzi tu nie tylko o aspekt fizyczny ale też o psychikę palacza.

Dotychczas uważano, że ludzie palą papierosy, dlatego, że mają one właściwości antydepresyjne i kiedy by tylko przestali palić, natychmiast depresyjny nastrój powracał.

Nic bardziej mylnego. Obecne badania pokazały, że nawet zaprzestanie palenia na krótki okres zmniejsza wyrażne objawy depresyjne u takiej osoby.

Zaobserwowano u osób, które nawet na moment rzuciły palenie, wysoki poziom zadowolenia i szczęścia, podczas ich sukcesywnego trwania w postanowieniu niepalenia. W momencie, kiedy jednak nałóg wziął górę i osoby te się w końcu złamały, naukowcy zauważali ogromny spadek pozytywnego nastroju.

Wypływa stąd jasny wniosek, że wzrost optymizmu spowodowany był abstynencją nikotynową.

Na podstawie podobnych badań przeprowadzonych na grupie kilkuset nastolatków w wieku od 12 do 17 lat kanadyjscy naukowcy doszli do wniosku, że palenie papierosów przez młodych ludzi nie poprawia nastroju, wprost przeciwnie, potęguje stany złego samopoczucia doprowadzając nawet do depresji.

Pomocnym środkiem przy rzucaniu palenia napewno będzie sok Noni. Wpływa on pozytywniena naszą sferę fizyczną jak i psychiczną.

Noni m.in. działa tonizująco na nasz układ nerwowy. Dzięki niemu ustępują stany napięcia, zniechęcenia, apati, bezsenność czy depresja, czyli to wszystko co może się przytrafić podczas rzucania palenia.

Tu znajdziesz opis soku Noni – kliknij

SOK NONI

Bardzo pomocny w rzuceniu tego zgubnego nałogu na pewno będzie też światowy bestseller ” Jak szybko i skutecznie rzucić palenie 

 Jak szybko i skutecznie rzucić palenie

1 Trackback / Pingback

  1. Uważajmy na choroby układu oddechowego. Rzućmy jak najszybciej palenie papierosów ! | Troska o zdrowie

Komentowanie jest wyłączone.