Programy partnerskie – opłacalna praca przez Internet

Zalety Internetu znają dziś Ci wszyscy, szczególnie ci, którzy z niego korzystają. Oprócz swoich walorów informacyjnych, rozrywkowych, Internet może być też doskonałym żródłem zarabiania. Bynajmniej nie mam tu na myśli aukcji internetowych czy sklepów internetowych.
Bardzo ciekawą, coraz popularniejszą formą zarabiania w Internecie, wydają się być programy partnerskie. To właśnie aktywne uczestnictwo w programach partnerskich może stać się Twoją stałą i opłacalną pracą przez Internet. Programów partnerskich nie należy mylić z MLM, w których warunkiem uczestnictwa są przymusowe zakupy własne i rozbudowywanie sieci dystrybutorów.
W programach partnerskich jest inaczej. Tu nie nie istnieją żadne wymogi dotyczące zakupów produktów danego programu. Ważną kwestią dotyczącą uczestnictwa w programach jest to, że nie musimy zakładać działalności gospodarczej, firmowego rachunku bankowego itp. Rejestracja i uczestnictwo w programach partnerskich jest bezpłatne.
W programach partnerskich naszym jedynym zadaniem jest skierowanie potencjalnego klienta do sklepu, na zakupy, za które oczywiście my otrzymujemy prowizje. Każdy program partnerski ma swoje określone wielkości prowizji, od kilku do nawet 70 procent. Programów partnerskim w Polsce jest coraz więcej. Dotyczą one różnych produktów i usług.
Najbardziej popularnymi programami partnerskimi są te, które oferują przez Internet: publikacje, szkolenia, produkty finansowe, suplementy diety, odzież i obuwie, artykułu erotyczne.

Jednym z najbardziej znanych i najstarszych (istnieje od 2004 roku) programów partnerskich w Polsce jest bez wątpienia Platynowy Program Partnerski Wydawnictwa Złote Myśli, które oferuje jedne z najwyższych prowizji na polskim rynku – kliknij i sprawdż .

Platynowy program partnerski

Dużą popularnością cieszy się przede wszystkim największa w Polsce sieć afilacyjna WebePartners, zrzeszająca kilkaset firm z różnych dziedzin – sprzedawców i usługodawców. Polecając te firmy na swoich stronach, blogach, forach lub też w sposób tradycyjny można stworzyć sobie naprawdę niezłą miesięczną pensyjkę.
– WebePartners – kliknij i sprawdż

Niezłe dochody można osiągnąć również w polecaniu różnego rodzaju szkoleń. W tym zakresie wysokie prowizje oferują dwa programy partnerskie:
– Psychorada – kliknij
– Ementor – kliknij

Osobom, które interesują się zdrowiem a w szczególności suplementami diety polecam dwa popularne programy partnerskie z wysokimi prowizjami:
– Cashinpills – kliknij i sprawdż
– Spirulina – kliknij i zobacz

Jeszcze inną grupą programów partnerskich są te, które oferują produkty finansowe. Najbardziej znane to:
– Program Partnerski mBanku – kliknij
Program Partnerski Golden Group (oferujący płatne serwisy giełdowe) – kliknij i sprawdż
Program Partnerski Plus500 (Platforma handlowa Giełdy Forex) – kliknij i zobacz

Opłacalna praca przez Internet

Na koniec zostawiłem najszybciej rozwijający się Program Partnerski Intymność z najwyższymi prowizjami dla swoich partnerów – kliknij i sprawdż

Program Partnerski Intymność