Pozytywny egoizm, jak zburzyć mur negatywnego myślenia

Co to za określenie pozytywny egoizm ? Pewnie drogi czytelniku, jesteś mocno zdezorientowany i zastanawiasz się głęboko nad takim terminem. Myślisz sobie o co tu chodzi ?

Pani Ewelina Golba w książce ” Pozytywny egoista ” pokusiła się nawet o przedstawienie 8 najważniejszych cech takiej osoby. Mało tego ukazała nawet różnice między pozytywnym egoistą i zwykłym egoistą.

Musisz przyznać, że to ciekawe podejście autorki tego e-booka.

Zapytasz pewnie po co wszystko ?

Otóż okazuje się, że jest to potrzebne, aby zrobić swoisty rachunek sumienia i przestawić się na nowe tory życia. Główną intencja autorki poradnika ” Pozytywny egoista” jest pomoc w przezwyciężeniu kryzysu emocjonalnego, apatii, zniechęcenia, które dotykają coraz szersze grono osób. Jeśli i Ty nie masz motywacji do działania, czujesz się wypalony, nie wiesz jak sobie poradzić z kryzysem osobowym, sięgnij po ” Pozytywnego egoistę ”. Uważam, że warto !

pozytywny egoista

Czy nie łapiesz się czasem na tym, że myślisz, że w Twojej głowie jest ktoś jeszcze? Ten drugi głos – taki dziwny twór, uformowany przez zakazy, nakazy, naleciałości społeczne i doświadczenie życiowe. To Twoje ego, zły sobowtór, który dyktuje Ci, jak masz żyć i jak definiować szczęście – nowy samochód, dom jak z reklamy kredytu hipotecznego i karta kredytowa w portfelu. 

Ten sobowtór podpowiada Ci często: ”Tego się nie da zrobić”, ”Nie potrafisz”, ”Nie uda Ci się”, ”Nawet nie próbuj”, ”Szkoda czasu”. Tworzy on w taki sposób niewidzialny mur, barierę między tym, co osiągasz, a tym, co naprawdę możesz osiągnąć. Czy już zdajesz sobie sprawę, że wpływając w ten sposób na Ciebie, oczernia Cię przed innymi ? Może nie dosłownie, ale gdy się nad tym zastanowić, to nie zachowujesz się tak, jak naprawdę powinieneś, przez co inni ludzie widzą Cię w negatywnym świetle.

Zastanów się jednak, czy naprawdę właśnie tego chcesz ? Czy ten niewidzialny mur musi wstrzymywać Cię i sprawiać, że ciągle kręcisz się w kółko ? W życiu przecież liczy się znacznie więcej – najwyższy czas wreszcie się go pozbyć.

Publikacja Sławomira Lutra – ” Zburzę ten mur ” to bardzo nietypowy poradnik, dzięki któremu dowiesz się, skąd w Twojej głowie biorą się negatywne podszepty sobowtóra, tworzące mur, i jak sobie z nimi poradzić.

Ta książka pomaga uświadomić sobie i uporządkować wiele spraw. Kiedy ją przeczytasz, stwierdzisz: ”Teraz wiem, dlaczego mi się to nie udało oraz jak następnym razem osiągnąć sukces!”.

” Zburzę ten mur!” to obszerna, a jednocześnie bardzo wciągająca publikacja pokazująca na przykładach z życia, że szczęście to nie zjawisko przypadkowe, które raz jest, a innym razem go nie ma. Pozycja uświadamiająca, jak skutecznie wpływać na własne życie, rozliczając się z przeszłością i negatywnymi podszeptami. To prawdopodobnie ostatnia książka o kreowaniu lepszego siebie, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować!

Możesz oczywiście przejść obok niej obojętnie – zapewne nawet Twój wewnętrzny sobowtór podpowiada Ci teraz: ”Nie potrzebujesz tej książki”, ”Ona Ci nie pomoże”. Czy to właśnie nie jest sygnał, żeby po nią sięgnąć? Zastanów się i zdecyduj – kliknij 

zburz ten mur