O równowadze między zarabianiem pieniędzy, troską o zdrowie, a także pielęgnowaniem relacji z innymi

Bywają tacy ludzie, którzy prowadzą wzorowo swoje biznesy, ale niestety szwankuje ich życie rodzinne. Są też takie osoby, które nie potrafią do końca rozwinąć swojej działalności, ba, nie wiedzą nawet, jak będzie wyglądała ich sytuacja finansowa w najbliższym czasie.

Dla jednych i drugich mam dziś do zaproponowania doskonałą lekturę. Jest nią książka “ Planuj i bogać się ” Steve’a Groundsa. Steve uczy, jak mieć zarówno udany biznes, jak i całkiem szczęśliwe życie.

Ta książka mówi o swoistej równowadze między zarabianiem pieniędzy, troską o zdrowie, a także pielęgnowaniem relacji z najbliższymi i innymi osobami.

Jeśli zainteresował Cię ten temat, serdecznie zapraszam do zapoznania się z publikacją – kliknij i wejdż 

planuj i bogać się

Droga do wolności finansowej wcale nie musi odbywać się przez szereg wyrzeczeń:

nie trzeba zaciskać pasa, nadmiernie kontrolować swoich wydatków ani obniżać standardu życia.

Tak uważa Arkadiusz Bednarski, autor książki ” Żyj i bogać się ” .

Temu ebookowi przyświeca jeden główny cel. Jest nim nauczenie Cię konkretnych strategii i technik zarządzania pieniędzmi, które pozwolą na kontrolę wydatków, znajdowanie nowych, efektywnych, źródeł dochodów, inwestowanie i zapewnienie sobie odpowiedniego poziomu życia w przyszłości.

Warto więc sięgnąć do strony opisowej ebooka ” Żyj i bogać się ”. Znajdziesz tam też charakterystykę autora książki, opinie innych osób na jej temat, w tym opinię znanego prezentera tv – Zygmunta Chajzera

A oto fragment opinii Zygmunta Chajzera o tej publikacji:

(…) Ta książka nie jest zwykłym czytadłem z cyklu lektura ”lekka, łatwa i przyjemna”. Jeśli rzeczywiście chcemy coś zmienić w swoim życiu, trzeba jej poświęcić sporo czasu. Nie tylko czytać, analizować, ale przetestować samego siebie, po to by np. dowiedzieć się, jakim jestem inwestorem.

Kliknij i stań się niezależnym finansowo ! 

żyj i bogać się -e+a