Niedrogie ale wartościowe upominki książkowe

wartosciowe prezenty ksiązkowe
Mocno zachęcam do umieszczania pod choinką stosunkowo niedrogich ale wartościowych upominków książkowych. Prezenty te na pewno będą miały wpływ na życie obdarowywanej osoby, niosąc za sobą ogromną wartość.
Szczególnie chciałbym Ci zwrócić uwagę na 2 prezenty, które pod choinką oznaczają początek sukcesu obdarowanego!
Zobacz:
🎁 “Reguła 10X” Grant Cardone 🎁regula10x-swieta2019

Reguła 10X jest Świętym Graalem dla tych, którzy pragną sukcesu. Mówiąc poważnie: jeśli istnieje jakiś kres wszelkich poszukiwań — oto właśnie on! Reguła 10X ustanawia właściwy poziom działań i myślenia, które gwarantują sukces oraz to, że utrzyma się taki poziom zaangażowania zarówno w życiu, jak i w karierze. Reguła 10X wręcz zniweluje wszelkie lęki, zwiększy poziom odwagi i wiary w siebie, wyeliminuje odkładanie na później i niepewność, da poczucie celu, który nada rozpęd życiu, marzeniom i planom.

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie sukces? Podaruj “Regułę 10x”!

Reguła 10X jest stosowana przez wszystkich czołowych ludzi sukcesu we wszystkich obszarach życia, które dzięki temu naprawdę rozkwitają. Niezależnie od tego, jak definiujemy sukces, ta książka pokazuje, jak zapewnić sobie jego osiągnięcie, mając dowolne marzenie i działając w dowolnej sytuacji gospodarczej.

Pierwsza rzecz, która musi się wydarzyć, to przestawienie swojego myślenia i działań na poziom 10X. Autor podpowie, w jaki sposób takie podejście ułatwia życie, daje więcej radości i w efekcie więcej czasu. Kawał życia poświęcił na studiowanie sukcesu i wierzy, że reguła 10X jest tym jednym elementem, który wszyscy ludzie sukcesu znają i którego używają, aby kreować wymarzone życie.

Dzięki Regule 10X:
uczymy się, jak prawidłowo definiować cele, właściwie oszacować potrzebny wysiłek, mieć odpowiednie podejście i mentalne nastawienie do projektów, a następnie jak konkretnie określić liczbę potrzebnych działań. można zrozumieć, dlaczego sukces można niemal zagwarantować, kiedy operujesz w ramach parametrów reguły 10X, i zobaczyć jedyny powód, dla którego większość ludzi nigdy nie osiąga sukcesu. odkrywamy popełniane przez ludzi jeszcze na etapie wyznaczania celów błędy, które niszczą szanse na ich realizację. uczymy się się też prawidłowo określać dokładną ilość wysiłku potrzebnego do osiągnięcia każdego celu dowolnego kalibru. dowiadujemy się, jak uczynić z tego wszystkiego nawyk i dyscyplinę.
“Reguła 10x” zobacz tutaj >>>

🎁 “UNSCRIPTED” MJ DeMarco 🎁unscripted-swieta2019

Kolejnym tytułem, który zdecydowanie może pomóc zbliżyć się do sukcesu jest długo oczekiwana i szeroko zapowiadana książka MJ DeMarco pt. “Unscripted”!

Autor międzynarodowego bestsellera pt. “Fastlane Milionera” MJ DeMarco wrócił na polski rynek z książką, która dokona rewolucji.

Czy nie czujesz się zmęczony przedzieraniem się przez mdłe życie, w którym nagrodą są ogłupiające Cię grami wideo weekendy oraz skromna wypłata za otępiającą pracę? Witaj w gronie żyjących według SKRYPTU – w którym uczestnictwo nie jest ani świadome ani nie wymaga Twojej zgody.

Prawda jest taka, że od kiedy tylko po raz pierwszy posłusznie zasiadłeś w klasie, byłeś kulturowo przygotowywany do służebności – mimowolnie zniewalany w systemie machiawellistycznym, gdzie ustalone z góry role nie są kwestionowane, uświęcone tradycje nie są poddawane konfrontacji, a marzenia życiowe pozostają niespełnione. Rezultatem jest zniewolona egzystencja, zmarginalizowana do życia w długach i nieszczęściu. Radość z życia odchodzi w niepamięć, a wraz z nią marzenia. Twoim życiowym pocieszeniem staje się samochód oraz weekend.

Odzyskaj to, co do Ciebie należy, i dokonaj rewolucyjnego przejęcia wodzy życiowej wolności poprzez PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. Zmiana kursu? Kurs nie wymaga żadnej zmiany – musi on zostać całkowicie odrzucony.

UNSCRIPTED pokaże, jak zmienić zapisy zabijającego życiowe marzenia skryptu. Pokaże sposób na odejście z pracy, pokazanie środkowego palca Wall Street i ucieczkę od szaleństwa wymiany własnego życia za wypłatę i obietnicę nazwaną emeryturą. Czy nie lepiej porzucić SKRYPT już dzisiaj i przejąć kontrolę nad własnym życiem, zamiast być przez nie kontrolowanym?  Kliknij i i zamów już teraz Unscripted

Sprawdż również:
🎁 ZESTAWY ORAZ PRODUKTY SPECJALNE 🎁 czyli idealne świąteczne upominki książkowe i elektroniczne
🎁 Złota Edycja „Bogać się, kiedy śpisz”  – kliknij 🎁
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Bogać-się-1.png

🎁 „Trening est”  – kliknij 🎁

Trening est

Mimo licznych kontrowersji na temat treningu i filozofii jego twórcy, dotychczasowi uczestnicy są zgodni – est działa i naprawdę ZMIENIA ŻYCIE.

🎁 “16 praw sukcesu” KOMPENDIUM WIEDZY  – kliknij 🎁

16 praw sukcesu

🎁 Joe Vitalena DVD – kliknij 🎁

Joe Vitale