Lokaty strukturyzowane to większe możliwości na duże zyski

Lokaty strukturyzowane w przeciwieństwie do tradycyjnych lokat bankowych dają większe możliwości na duże zyski. Większa część środków klienta jest lokowana w bezpieczne papiery (np. obligacje skarbowe) lub na lokatach bankowych. Pozostała część, ta bardziej ryzykowna (ok. 10-20 %), to inwestycje w surowce, produkty rolne, kursy walut, giełdowe indeksy, zazwyczaj w formie opcji.

Taki podział środków umożliwia zwrot z bezpiecznej części inwestycji, który może zrównoważyć ewentualne niepowodzenie w inwestowaniu reszty pieniędzy. W przypadku lokat strukturyzowanych nie mamy z góry określonej stopy procentowej jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych lokat.

Może właśnie teraz, z poprawą koniunktury na światowych rynkach finansowych, warto by się zastanowić nad tego typu inwestycją, zwłaszcza, że oprocentowania lokat bankowych nie są w Polsce zbyt atrakcyjne.

Wybór produktów strukturyzowanych nie jest tak duży, jak tradycyjnych lokat.

Mnie najbardziej przekonuje oferta Expandera, Niezależnego Doradcy Finansowego, działającego w Polsce od 12 lat. Oferuje on produkty strukturyzowane, ze 100% gwarancją kapitału, bez podatku ”Belki” .

Tu są opisane szczegóły oferty Expandera – kliknij i sprawdż, a tu jest link do formularza kontaktowego z doradcą Expandera – kliknij 

Aby być bardziej świadomym dokonania trafnych wyborów inwestycyjnych w produkty strukturyzowane polecam książkę Adama Zaremby pt.” Produkty strukturyzowane – inwestycje nowych czasów ” – kliknij i zobacz opis 

Dostępna jest również wersja elektroniczna (ebook)

Produkty strukturyzowane