Kłopoty finansowe mogą zatruć radość życia

Kłopoty finansowe, trudności w relacjach z najbliższymi czy nawet poczucie całkowitego braku sensu życia….

Może zdarzyło Ci się to w Twoim życiu ?

Czasem jest coś, co zatruwa Ci radość życia i sprawia, że czujesz się bezsilny. Mimo starań problem powoduje, że nie cieszy Cię kolejny dzień, rzeczywistość Cię przytłacza i po prostu nie wiesz, jak ruszyć z miejsca. M.in. kłopoty finansowe mogą zatruć radość życia.

Czy jest jednak coś, co może to zmienić ?

Doświadczony psycholog, Elżbieta Kalinowska, pracująca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (BSFT — Brief Solution Focused Therapy), twierdzi, że często to zatrzymanie w sytuacji problemowej, mimo pracy nad sobą, jest efektem szczególnego sposobu myślenia i koncentracji uwagi.

W swojej znakomitej książce ” Jak ruszyć z miejsca. Odkryj sposób wyjścia z labiryntu niekończących się problemów ” pokazuje krok po kroku, co jest potrzebne, żeby wyjść z ograniczającego myślenia o swoim problemie, dostrzec, ile jesteś wart, ułożyć dokładny plan działania i zacząć systematycznie realizować swoje zamierzenia. Jest to bardzo rzetelna, podana w przystępnej formie wiedza oraz niezwykle praktyczne wskazówki o tym rozwiązywać problemy, w tym także problemy finansowe.

Pamiętaj żaden człowiek nie jest w stanie zrobić dla Ciebie więcej niż…Ty sam. ”Jak ruszyć z miejsca” pomoże Ci stoczyć walkę ze swoim problemem… i wygrać!

Już teraz zapoznaj się z opisem publikacji, opiniami o książce i darmowym fragmentem 🙂 – kliknij i zobacz

jak ruszyć z miejsca