Jeśli reszta Twojego życia zapowiada się nieciekawie, to zmień to teraz z pomocą “Unscripted”!

unscripted

Jeśli reszta Twojego życia zapowiada się nieciekawie i nic nie wskazuje na to, że będzie ono warte wspomnienia w kronice rodzinnej, masz szansę to zmienić — tu i teraz.

Nie przyszedłeś na świat, aby niewolniczo pracować od dziewiątej do piątej, od poniedziałku do piątku, płacić rachunki, po czym umrzeć. Pomyśl — jakie uczucia będą Ci towarzyszyć, kiedy nadejdą ostatnie chwile Twojego życia? Będą to żale i wyrzuty sumienia, czy poczucie pokoju i szczęścia? Zastanów się przez chwilę i wyobraź sobie swoje przyszłe życie aż do śmierci. Bądź ze sobą szczery. Czy będzie Ci żal wszystkich rzeczy, których nie zrobiłeś? Miejsc, których nie zobaczyłeś? Czy patrząc wstecz na swoje życie, zobaczysz jedynie pracę i nic, co po niej pozostało?

Odzyskaj to, co do Ciebie należy, i dokonaj rewolucyjnego przejęcia wodzy życiowej wolności poprzez PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. Zmiana kursu? Kurs nie wymaga żadnej zmiany – musi on zostać całkowicie odrzucony.

Jak tego dokonać ?

Pomoże Ci w tym długo oczekiwana i szeroko zapowiadana książka MJ DeMarco pt. “Unscripted”, teraz już w polskiej wersji językowej!

Autor “Unscripted”, MJ DeMarco, jest milionerem, na wpół emerytowanym przedsiębiorcą, inwestorem oraz autorem międzynarodowych bestsellerowych publikacji, wydanych w ponad 10 językach na całym świecie. Jest także założycielem zawierającego 500 000 wpisów The Fastlane Forum — platformy wymiany poglądów społeczności przedsiębiorców zrzeszającej 40 000 członków z całego świata. Obecnie mieszka w Fountain Hills w Arizonie .

Jestem pewny, że “Unscripted” zrewolucjonizuje niejedno życie. Niejedno myślenie. Ta książka pokaże Ci, jak zmienić zapisy zabijającego życiowe marzenia skryptu. Poznaj sposób na odejście z pracy i ucieczkę od szaleństwa wymiany własnego życia za wypłatę i obietnicę nazwaną emeryturą. Czy nie lepiej porzucić SKRYPT już dzisiaj i przejąć kontrolę nad własnym życiem, zamiast być przez nie kontrolowanym? Na pewno pomoże Ci w tym MJ DeMarco i jego najnowsze dzieło “Unscripted” – kliknij i sprawdż