Jaką wybrać sieć komórkową?

Wybór operatora telefonii komórkowej jest też bardzo istotny w naszym codziennym życiu i powinien być dostosowany do naszych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Konkurencja na polskim rynku jest coraz większa, przybywa operatorów wirtualnych, takich jak ostatnio np. Virgin

Jeśli mówimy o tych podstawowych operatorach sieci komórkowej, to największe możliwości swoim klientom oferuje najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce – Play.

Obecnie z usług Play korzysta ok. 8 milionów Polaków. Play ma najniższe opłaty na rynku. Teraz sieć komórkowa Play ma bogatą ofertę smartfonów już od 1 zł! Abonament gwarantuje nawet do 300 darmowych minut do wszystkich sieci oraz połączenia krajowe za 0 zł.

Ja jednak korzystam z usług Virgin. Tu są najniższe stawki za minutę rozmowy, prosty jak cep jednolity cennik, dodatkowo przy każdym doładowaniu moja kwota doładowania jest powiększana o 50%. Virgin  ma też.super szybki internet w nowej sieci 4G LTE, dającej możliwość szybszej transmisji danych. Jeśli jesteś też zainteresowany ofertą Virgin Mobile to kliknij i sprawdż

Oferta Virgin Mobile

1 Komentarz

  1. It is actually appropriate time to generate a number of strategies into the future and it’s the perfect time to feel special. I’ve check out this release if I really could My partner and i desire to recommend an individual many appealing issues or perhaps information.. top lecture book directory You may write subsequent articles or blog posts referring to this information. My spouse and i would like to study even more difficulties regarding it!

Komentowanie jest wyłączone.