Jak znaleźć miłość swojego życia i uniknąć rozczarowań ?

Jeśli dookoła siebie widzisz coraz więcej par, a Ty ciągle nie możesz znaleźć tego jedynego lub tej jedynej, pewnie w Twojej głowie pojawiają się takie pułapki: “Już nigdy nikogo nie spotkam!”, “Czemu przyciągam do siebie same ofiary losu ?!”.

Nie da się ukryć – szukanie drugiej połówki bywa czasami trudne i pełne rozczarowań… Czy to możliwe, żeby randkowanie było pięknym i radosnym okresem w życiu?

Jak znaleźć miłość swojego życia i uniknąć rozczarowań ?

Jak znaleźć tego jedynego lub tę jedyną i samemu się nie zgubić ?

Jest na to mądry sposób, zaproponowany przez Henry Clouda i Johna Townsenda. Dzięki radom tych znanych psychologów i autorów wielu bestsellerów odzyskasz siłę do ponownych prób, uporządkujesz swoje wnętrze i nauczysz się ważnej strategii randkowania, czyli… kiedy powiedzieć “NIE” – innym i sobie.

Nie poddawaj się! Jeśli Twoim marzeniem jest znaleźć tę właściwą osobę, to te porady życiowe na pewno pomogą Ci to osiągnąć.

Co to zmieni w Twoim życiu ?

Dzięki temu ochronisz swoje serce i unikniesz niepotrzebnego cierpienia, a z drugiej strony – krok po kroku otworzysz się na odpowiednich ludzi, z którymi będziesz mógł zbudować piękną relację.

Jeśli chcesz znaleźć miłość swojego życia i uniknąć więcej rozczarowań to koniecznie zapoznaj się z poradnikiem “Granice w randkowaniu”, którego autorami są dr Henry Cloud i dr John Townsend.

To książka dla każdego, kto szuka miłości swojego życia i chciałby odzyskać pewność siebie oraz siłę do kolejnych prób.

Autorzy tej książki odkrywają zasadę randkowania, która okazuje się niezawodna: żeby powiedzieć komuś “TAK”, czasami trzeba powiedzieć “NIE”.

KLIKNIJ i dowiedz się więcej o tym wyjątkowym poradniku!

granice w randkowaniu