Jak zmienić i budować swoje życie, czyli o podstawach formowania charakteru

Pewnie wielu z nas ma poważne dylematy w swoim życiu. Nie wiemy często, jak radzić sobie w życiu? Jak podejmować najlepsze decyzje? Jak radzić sobie ze słomianym zapałem? jak oszczędzać czas ? Jak panować nad gniewem ? Jaki jest największy sekret motywacji ? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz książce ” DECYDUJ I WALCZ! PODSTAWY FORMOWANIA CHARAKTERU ”. Są one zupełnie inne niż w typowych poradnikach. Typowe popularne poradniki promują niemal magiczne techniki (które zwykle nie działają). Tutaj mamy powrót do tradycji, do formowania charakteru w oparciu o sprawdzone, metody, oparte najczęściej o chrześcijańskie wzorce. Tu nie ma obiecanek bez pokrycia. Są wskazówki, których konsekwentne stosowanie powinno prowadzić do trwałych i pozytywnych efektów.

”Decyduj i walcz!” to podręczna broń każdego, kto jest zainteresowany ”pokonywaniem niemożliwego”, zmienianiem swojego życia i wznoszeniem się na wyższy poziom doskonałości.

Po przeczytaniu tej książki naprawdę zobaczysz, jak możesz zmienić swoje życie.

Chcesz wiedzieć, jak naprawdę zmieniać swój charakter? To zobacz! 

Decyduj i walcz

A czy zdarzają się Wam w życiu takie sytuacje, w których okazja przechodzi koło nosa, ponieważ jakiś złośliwy głosik w głowie mówi: „Przestań, wygłupisz się, jak to będzie wyglądało, co pomyślą sobie inni?” ?

Czy potem nie rozpamiętujecie w nieskończoność takiej sytuacji, z żalem sobie mówiąc: „A mogłam to zrobić!” ?

Czy nie chcielibyście następnym razem zadziałać lepiej i ruszyć do działania ?

Jeśli tak, to proponuję skorzystać z pomocy Kamili Rowińskiej, autorki poradnika Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale – kliknij i zobacz opis 

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Kim jest Kamila Rowińska ?

Kamila Rowińska jest Life & Business Coachem. Zarządzała zespołem 3500 osób, a od 1999 roku wspiera głównie kobiety w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału poprzez coaching, szkolenia i przekazywanie wiedzy.

Czy Ty również czujesz, że masz w sobie potencjał, którego nie wykorzystujesz?

Możesz już teraz iść w stronę lepszych efektów i zacząć natychmiast, bez wychodzenia z domu i bez czekania na przesyłkę.

Jak to by było, gdybyś mogła usiąść sobie dziś wieczorem z kubkiem ciepłej, ulubionej, pachnącej herbaty i gdybyś miała ten wieczór tylko dla siebie ?

Czy nie zasługujesz na to, żeby wykorzystać ten czas w najlepszy możliwy sposób, ucząc się od Kamili, jak realizować najśmielsze ze swoich marzeń ?

Zobacz też nagranie seminarium Kamili Rowińskiej – Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale 

Jest to pełne nagranie z seminarium trwające ponad 2 godz. z praktyczną wiedzą, wraz z konkretnymi ćwiczeniami.