Jak zbudować autorytet w oczach dziecka i rozwiązać problem z jego nieposłuszeństwem?

Jak wychować dzieci

Jeśli jesteś rodzicem, który dzięki swojemu dziecku odkrywa powoli czym jest młodzieńczy bunt, mam coś właśnie dla Ciebie! Najnowsza książka Dariusza Zalewskiego, niekwestionowanego autorytetu w sprawach wychowania dzieci może odmienić Twoje rodzicielstwo.

Dzięki niej zdobędziesz kompletną wiedzę o tym, jak zbudować autorytet w oczach dziecka i rozwiązać problem z jego nieposłuszeństwem.

Zdaniem autora dobre wychowanie nie jest możliwe bez dyscypliny, bo to ona niejednokrotnie pomaga w kształtowaniu charakteru. Spójrz więc na swoje dziecko i zobacz jak bardzo ono potrzebuje Ciebie i Twojego poprowadzenia – nawet jeśli czasami się temu buntuje.

Z książki “Rozumna dyscyplina” dowiesz się, co zrobić, aby:

  • posłuszeństwo rodziło dobro w Twoim dziecku?
  • pomóc dzieciom opanować gniew i histerię?
  • nakłonić dziecko, by sprzątało swój pokój?
  • uczyć dziecko posłuszeństwa, nie niszcząc jego kreatywności i samodzielności?  

Znajdziesz tu praktyczne ćwiczenia, porady, odpowiedzi na konkretne sytuacje z życia i gotową strategię rodzicielskiego działania.

Autor, udzielając wskazówek odnosi się głównie do własnego doświadczenia i przemyśleń, poszukując jak najprostszych rozwiązań. Jednak jak podkreśla, przedstawione przez niego metody będą skuteczne zwłaszcza w połączeniu z modlitwą i uczestniczeniem w sakramentach.

Kliknij i zostań autorytetem w oczach swojego dziecka!