Jak wyjść z kryzysu emocjonalnego (psychologicznego) ?

Renata Myczka -autorka książki Kryzys to nie koniec

Jeśli uważasz, że to już czas najwyższy na nowy rozdział w Twoim życiu, to dobrze trafiłaś/-eś.

Nie chodzi li tu tylko o kolejne postanowienia noworoczne…

Kryzys emocjonalny (psychologiczny) dotyka każdego z nas na różnych etapach naszego życia. Być może właśnie Ty go obecnie doświadczasz, a może niedawno stał się on Twoim udziałem lub dotyka kogoś bardzo Ci bliskiego… Rozwód, rozstanie, utrata pracy, żałoba, samotność, kłopoty ze zdrowiem, problemy finansowe, przejście na emeryturę, wypadek… to tylko jedne z nielicznych wydarzeń, które mogą wywołać u Ciebie kryzys.

Nie życzę Ci tego, absolutnie! Jednak jeśli jesteś w sytuacji, która w tym momencie wydaje się bez wyjścia, to chcę Ci powiedzieć, że to wyjście istnieje – niezależnie od tego, jak bardzo wydaje Ci się to aktualnie niemożliwe.

O tym, jak wyjść z kryzysu dowiesz się z najnowszej książki Renaty Myczki pt. „Kryzys to nie koniec. Odkryj w sobie siłę i rozpocznij życie na nowo”.  Publikacja ta pozwoli Ci zmierzyć się z tym, co przeżywasz, poradzić sobie z bólem, odkryć w sobie siłę i dokonać przełomu w Twoim funkcjonowaniu.

W książce „Kryzys to nie koniec. Odkryj w sobie siłę i rozpocznij życie na nowo” autorka przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy kryzysu i pomoże Ci wyjść z niego obronną ręką. Zrobi to jednak w sposób przystępny, intuicyjny, a przede wszystkim wyrażający zrozumienie dla Twoich uczuć.

A dzięki temu… pomożesz sobie i otworzysz się na nowy rozdział w swoim życiu.

“Kryzys to nie koniec” Renata Myczka, zobacz tutaj >>>

Kryzys TO NIE KONIEC