Jak uzdrowić swoją duszę?

Oprócz troski o zdrowie fizyczne, warto zainteresować się też sferą duchową naszego życia…

Konkretnie, chodzi tu o zdrowie naszych dusz. Na choroby duszy cierpi wiele istnień ludzkich na całym świecie i myślę, że wiele z nich nie umie sobie z nimi poradzić.

Jak uzdrowić swoją duszę ?

My katolicy mamy takie lekarstwo na uzdrowienie naszej duszy. Tym lekarstwem jest Jezus Chrystus, który oddał za nas swoje życie. W obecnych czasach spora rzesza katolików niestety oddaliła się od Boga i boi się ponownego pojednania z Nim, boi się spowiedzi.

Wielki Post to dobry moment i szczególny czas na pojednanie się z Bogiem w sakramencie pokuty. Dlatego w tym wyjątkowym okresie chciałbym polecić Wam prawdopodobnie najlepszą książkę, jaką kiedykolwiek o spowiedzi napisano…

Jeśli doświadczasz ociągania się w drodze do konfesjonału… Jeśli czujesz się zniechęcona/-y wyznawaniem ciągle tych samych grzechów… Jeśli sądzisz, że spowiedź jest jedynie środkiem do celu… jedynie sposobem na odpuszczenie grzechów, aby móc godnie przyjąć Komunię Świętą… Ta książka całkowicie zmieni Twój sposób myślenia!

Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca lektura poprowadzi Cię przez 7 tajemnic spowiedzi. Dzięki niej zyskasz całkowicie nową świadomość, że spowiedź nie ogranicza się tylko do wyznawania grzechów i czekania na przebaczenie – spowiedź jest Ci potrzebna do życia tak samo, jak witaminy, suplementy, powietrze! Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę.

Kliknij i zobacz najlepszą książkę o spowiedzi, jaką kiedykolwiek napisano… 

7_tajemnic_spowiedzi

Osobom, które poważnie podchodzą do spraw wiary i pragną dobrze się przygotować do spowiedzi chcę polecić jeszcze dwie pozycje:

książkę ” Rachunek sumienia i spowiedż ” autorstwa Jana Pawła II – tu znajdziecie opis 

oraz pewną nowość pt. ” Wielkie sprzątanie ” w formacie mp3 na płycie CD.

rachunek_i_spowiedz + wielkie sprzątanie

Pisząc o zdrowiu duszy ludzkiej, warto też poznać opinie specjalistów z różnych dziedzin życia na temat czym jest dusza. Opinie te znajdziesz w ebooku Czy dusza istnieje ? Między nauką a wiarą 

czy dusza istnieje