Jak stać się kobietą niezależną i zadbaną finansowo?

Na ile znam współczesne kobiety, to wiem, że cenią one sobie niezależność, co jest często podkreślane w ich zachowaniu i komunikacji z mężczyznami. Powoli przechodzą do lamusa kobiety, które powierzają sprawy finansowe całej rodziny tylko swojemu partnerowi. Poza tym obecnie jest coraz więcej kobiet samotnych, które nie mają innego wyboru, jak tylko samemu decydować o swoim bycie, o swoim rozwoju czy finansach.

A Ty, czy jesteś kobietą niezależną ?

Jeśli nie czujesz się do końca niezależną, to teraz masz okazję dowiedzieć się, jak stać się kobietą niezależną.

Dzięki Kamili Rowińskiej dowiesz się więcej jak być niezależną finansowo, ale też jak zorganizować sobie swoje życie prywatne i zawodowe, jak się rozwijać i szkolić, jak być kobietą asertywną, stanowczą, zdyscyplinowaną. To wszystko Kamila opisała w najnowszym poradniku pt. ” Kobieta niezależna ” – kliknij i zobacz opis 

  KOBIETA NIEZALEŻNA

Pewnie pomyślisz sobie, po co mam dbać o finanse, jak mam od tego swojego partnera. Ponadto mam na głowie wychowanie dzieci, domowe porządki, pracę, dbałość o swój wygląd, a teraz jeszcze te finanse…

Może i chwilowo przyznam Ci rację, ale co będzie, jak zabraknie partnera ?

Pamiętam, jak umarł mój ojciec, który zajmował się finansami rodziny. Mama zajmowała się domem i nie miała zupełnie pojęcia na temat finansów, czy nawet bieżących opłat. Stało się to w momencie, w którym ja byłem dorosły i zająłem się finansami. A co by się stało, gdybym był jeszcze dzieckiem ?

W życiu różnie bywa, rozstania są na porządku dziennym i kobietom, które zostają same, a nie zajmowały się do tej pory finansami, jest bardzo ciężko. Nie chcę straszyć, ale może Cię spotkać inne nieszczęście, możesz np. stracić pracę, co się zdarza w tych czasach dość często i co wtedy ….

Nie martw się jednak na zapas. Jeśli chcesz być kobietą zadbaną finansowo mam dziś dla Ciebie kilka propozycji.

Pierwsza to nowiutki poradnik pt. ” Jak być kobietą zadbaną finansowo? ” – kliknij i zobacz opis oraz opinie o książce .

jak być zadbaną finansowo

Książka ta napisana została przez kobietę dla kobiety. Autorka ebooka ” Jak być kobietą zadbaną finansowo? ”, pani Małgorzata Bladowska-Wrzodak wcale nie jest ekspertką domowych finansów, nie zajmuje się też doradztwem finansowym. Do współpracy zaprosiła ekspertki, które wsparły ją w newralgicznych tematach książki, takich jak: ubezpieczenia, emerytura (Anna Pfűtzner-Kopcińska) i rozwód (Diana Więch-Jurowiec).

Małgorzata Bladowska-Wrzodak jest kobietą taką jak Ty, którą od czasu do czasu dopada lęk o finansową przyszłość. Z tego powodu postanowiła zaciągnąć języka od Polek, które są wolne finansowo, aby zgromadzić i zrozumieć wiedzę finansową, przetestować na własnej skórze. Pisze blog, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Okazuje się bowiem, że coraz więcej kobiet przyznaje się przed sobą, że potrzebują wiedzy finansowej.

Drugą propozycją skierowaną dziś do kobiet, które chcą być zadbane finansowo, jest abonament w portalu ” Opiekun Inwestora ” – kliknij i zobacz .

W ramach abonamentu, organizowane są szkolenia stacjonarne i on-line, przez Internet. Niektóre szkolenia są bezpłatne. Są też i takie, które organizuje się tylko dla kobiet.

Zadbaj o swoje finanse i zapoznaj się też z pełną oferta książek i ebooków na temat finansów » kliknij 

UWAGA! Oferta obejmuje książki i ebooki o tematyce finansów osobistych, budżetu domowego, oszczędzania i inwestowania.

Szczególnie pomocnym narzędziem w tej materii będzie też poradnik autorstwa Elizabeth Gnocco pt ”Gotowa na sukces ”.

Książka ta to prosty plan działań dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie. Podstawowa korzyść tego ebooka, to załączenie gotowych strategii osiągania w/w niezależności, pozwalających na natychmiastowe wdrożenie zaproponowanych rozwiązań.

Te strategie to 8 kroków i 12 prostych ćwiczeń ku niezależności i osiągnięciu sukcesu. Jeśli jesteś gotowa na sukces ku niezależności finansowej i chcesz poznać strategie osiągania tego sukcesu to wejdż na stronę z opisem ebooka ” Gotowa na sukces ” – kliknij 

 Gotowa na sukces