Jak stać się fantastyczną mamą dla swojego syna?

Jak być fantastyczną mamą

Pewnie nie raz jesteś wkurzona, gdy zaglądasz do pokoju swojego syna i widzisz bałagan, brud ? Zaraz podnosi Ci się adrenalina i jesteś w jednym momencie gotowa wybuchnąć. Zadajesz sobie od razu pytanie dlaczego on taki jest ? Dlaczego wciąż się ze mną kłóci i mnie ignoruje ? Dlaczego nie chce mnie posłuchać ? Dlaczego nie chce się przyznać, że dostał uwagę w szkole za złe zachowanie, że oblał testy etc ?

Chłopców wszędzie jest pełno i zawsze coś zbroją. Pewnie według Ciebie, jak i tysiąca innych mam, zachowują się jak przybysze z innego świata. Czas najwyższy, by to zmienić, możesz stać się naprawdę fantastyczną mamą dla swojego syna.

W tym niełatwym zadaniu pomoże Ci wyjątkowa książka dla mam w każdym wieku i o różnym stażu – “Ile znaczy mama”. Napisał ją amerykański psycholog i autor bestellerów o wychowywaniu dzieci – Kevin Leman. Sam jest rodzicem i mężczyzną, więc wie doskonale, w jaki sposób myślą i zachowują się chłopcy i dlaczego tak bardzo różnią się od dziewczynek. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się m.in.:

  • jak reagować na jego zainteresowanie relacjami z dziewczętami i seksem ?
  • w jaki sposób przestać poddawać się manipulacji swojego syna ?
  • jaka jest niezawodna strategia na nieposłuszeństwo swojego syna ?
  • co zrobić, by Cię szanował, ale nie stał się maminsynkiem ?

Kliknij i zobacz, czego jeszcze dowiesz się z tej rewelacyjnej książki…

ile znaczy mama w życiu syna