Jak się zmotywować do działania?

jak się zmotywować do działania

Jak się zmotywować do działania ?

Czy Ty też jesteś leniuchem i ostatnio nic Ci się nie chce ? Wiadomo, o co chodzi:jesień, coraz gorsza pogoda… a tu każą pracować. Nie ma się czemu dziwić, że  w takich warunkach coś zaczynamy ale nie kończymy tego. A gdyby tak było, że coś zaczniemy, to kończymy i znów zaczynamy ?

Czy i Tobie zdarza się czasem mieć słomiany zapał ? Zabierasz się za mniejsze albo większe zadanie. Potem okazuje się, że w połowie jego wykonywania tracisz energię. Zdarzyło Ci się doświadczyć tego na własnej skórze? Mam na myśli zarówno drobne zadania w pracy, które chętnie odkładasz na później, jak i życiowe cele i marzenia, których nie realizujesz.

Jeśli chcesz, aby to się zmieniło raz na zawsze, koniecznie zerknij do książki „Słomiana motywacja”, której autor Rafał Kraśnicki wyjaśni Ci przyczyny tego, dlaczego tak się dzieje. Przede wszystkim jednak zbudujesz Osobistą Bazę Motywacji, która będzie działać jak legalny dopalacz – gdy tylko zabraknie Ci ochoty, a także siły, aby kontynuować osiąganie celu. Dzięki nowemu podejściu dowiesz się, jak chcieć na dłużej. 

„Słomiana motywacja” pokaże Ci, jak znaleźć siły, odwagę i energię do tego, aby pomimo napotkanych trudności nie poddać się i kontynuować batalię z żywiołem, jakim jest głos w naszej głowie, mówiący „Nie chce mi się” , „Nie nadaję się do tego” czy „Co powiedzą ludzie ?”. Dodatkowo książka da im możliwość poznania i zastosowania skutecznego narzędzia, które sprawi, że słomiana motywacja stanie się nieprzyjemnym wspomnieniem. Warto także wspomnieć, że poznają oni skuteczny system, nakierowany na osiągnięcie celu za pomocą codziennego działania.

Jeżeli masz ochotę na samodzielne wyprodukowanie sobie takiego stałego, mentalnego ”red bulla” i zażywanie go, gdy tylko życie będzie Ci rzucało kłody pod nogi – nie trać czasu i od razu przeczytaj opis książki „Słomiana motywacja” – kliknij 

słomiana motywacja