Jak samodzielnie wydać książkę ?

Nie wiesz, jak samodzielnie wydać książkę czy ebooka ? Masz gotową książkę lub e-booka ? Albo, nosisz w głowie pomysł na nią ?

Tak ? To świetnie.

Powiem Ci dziś o pewnym sposobie, dającym niemal gwarancję publikacji Twojego dzieła, chcesz ?

Niestety wielu autorów – nawet mocnych fachowców w swoich wąskich specjalizacjach lub świetnie rokujących pisarzy rezygnuje z wydania książki… często już napisanej.

Słyszą z ust tradycyjnych wydawców kolejne odmowy, wreszcie machają na to ręką i uznają, że ich książka nie jest widocznie tak dobra, jak im się zdawało.

Wsuwają swoje dzieło z powrotem do szuflady. Jedni do czasu kolejnej rozmowy z wydawcą, inni na zawsze.

A jak jest z Tobą ?

Chcesz przeprowadzić udaną premierę swojej książki, dobrze na niej zarobić, by wypłacać sobie co miesiąc regularną pensję z jej sprzedaży ? Ale powoli tracisz nadzieję na to ?

Pozwól, że zapytam…

Masz w sobie jeszcze to małe, ciche marzenie ?

Marzenie, o którym być może jeszcze nikomu nie mówiłeś na głos. Wiesz, takie marzenie, w które wciąż głęboko wierzysz.

Marzenie, któremu nadal bije serce. Ale każde kolejne uderzenie przychodzi mu z coraz większym trudem.

Marzenie o udanej premierze własnej książki.

Nosisz je jeszcze w sobie ?

Prawda jest taka, że brakuje Ci tylko jednej rzeczy, żeby to zrobić i zmienić to silne marzenie w rzeczywistość. I tu wiele zależy od Ciebie.

Masz tylko dwa wyjścia.

Możesz resztę życia wegetować, patrząc, jak życie Ci się przydarza i myśleć o swoich wielkich planach z przeszłości, zaczynając każde zdanie od: co by było, gdyby…

Albo zamienić to marzenie w rzeczywistość. Przestać żyć w cieniu, w klatce własnych wątpliwości, sztucznych ograniczeń i wydać wreszcie swoje dzieło, pokazać ludziom, kim naprawdę jesteś, na co Cię stać i jak dużo wiesz.

Wystarczą tylko pewne kroki.

Jakie ?

W magazynach Wydawnictwa Złote Myśli pojawiła się właśnie nowiutka publikacja.

Popularność tematyki, którą książka porusza, w Polsce błyskawicznie rośnie. To pierwsza tak obszerna i merytoryczna publikacja na ten temat.

Panie i Panowie, przedstawiam Wam: Biblię #SELF-PUBLISHINGu!

Jej autor to Aleksander Sowa, człowiek, który zjadł zęby na self-publishingu. Od ponad dekady samodzielnie i z sukcesem wydaje własne książki.

Przez te kilkanaście lat opublikował 25 dzieł, a zebrane wnioski skrupulatnie opisał w Biblii #SELF-PUBLISHINGu, pokazując od kuchni cały proces samodzielnego wydawania książek.

Autor pokazuje, co dokładnie musisz zrobić, by przeprowadzić udaną premierę swojej książki. Prawdziwa kopalnia wiedzy. 488 stron pełnych “mięsa”. Konkret na konkrecie.

Jeżeli interesujesz się choć trochę rynkiem wydawniczym, to doskonale wiesz, że brakuje w Polsce pełnych i merytorycznych opracowań dotyczących wszystkich aspektów self-publishingu. Biblia #SELF-PUBLISHINGu wypełnia tę wstydliwą niszę.

Napisana jest w świetnym gawędziarskim stylu, co w połączeniu z wiedzą autora, sprawia, że śmiało, można powiedzieć, że stanowi kompas dla początkującego self-publishera.

Zresztą sam zobacz, co między innymi znajdziesz w tej pierwszej w Polsce tak obszernej publikacji o self-publishingu:

  • jak samodzielnie wydać książkę oraz e-booka,
  • jak skutecznie promować go w polskich i zagranicznych kanałach dystrybucji,
  • poznasz poszczególne modele wydawnicze i rodzaje samopublikowania ze wskazaniem wad i zalet każdego z nich,
  • zasady projektowania okładek, formatowania i składu, przygotowania do druku lub dystrybucji w formie cyfrowej – cała wiedza techniczna w pigułce,
  • obsługa posprzedażowa, orientacyjne koszty wydania książki, formy opodatkowania, rozliczeń z dystrybutorami i księgarzami,
  • szeroka charakterystyka firm wydawniczych specjalizujących się w self-publishingu.
  • i wiele, wiele więcej

Jeżeli przez brak tak zwanego dużego nazwiska masz (lub możesz mieć) problem z wydaniem swojej książki w tradycyjnym wydawnictwie, to self-publishing umożliwi Ci to.

Ta książka może zmienić Twoje życie. Kliknij tutaj i sam się przekonaj >>>

Biblia self publishingu