Jak radzić sobie w życiu młodzieńczym, jak rozwiązywać problemy wieku dorastania ?

Jak radzić sobie w życiu młodzieńczym, jak rozwiązywać problemy wieku dorastania ?

Pewnie wielu młodych ludzi, jak i ich rodziców nurtują powyższe pytania i starania, aby znależć odpowiedzi na nie.

Teraz w sukurs młodzieży i im opiekunom przychodzi długo wyczekiwany, dopracowany w każdym szczególe… terapeutyczny poradnik zapewniający dobry dzień i jeszcze lepsze jutro pt. “Blogowy poradnik młodzieżowy” 

Jest on  już w ofercie sprzedażowej i w każdej chwili można go zamówić.

Książka ta adresowana jest zarówno do ludzi młodych, jak i osób dorosłych, które chcą lepiej zrozumieć i wesprzeć swoich podopiecznych. Przybliża problematykę okresu dojrzewania. Napisana jest językiem młodzieżowym.

Czytając poradnik, towarzyszymy jego głównej bohaterce — Wioli Boznańskiej oraz grupie jej nastoletnich koleżanek i kolegów szkolnych. Założyli oni Koło Ratunkowe, na którym omawiają problemy, z jakimi przyszło im się aktualnie borykać.

Bohaterka prowadzi blog o tematyce młodzieżowej. Na jego łamach oraz podczas cyklicznych spotkań Koła udziela odpowiedzi (korzystając też z pomocy psychologa szkolnego, nauczycieli, rodziców, a także samych uczestników spotkań) na nurtujące ją i rówieśników pytania.

Podpowiada m.in.  jak radzić sobie ze stresem,  jak radzić sobie z nieśmiałością, buntem młodzieńczym, nałogami, niechęcią do nauki, problemami w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi, oraz pokazuje, jak zachować rozsądek w różnych niezbyt łatwych sytuacjach.

Poradnik ten pomaga czytelnikowi odkryć tkwiący w nim potencjał, stwarza okazję do przemyśleń, zachęca do działania i daje nadzieję na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro.

Poznaj go TUTAJ >>>