Jak przyswajać informacje 5x szybciej niż obecnie?

jak przyswajać informacje 5 razy szybciej

Każdego dnia przyswajamy nowe informacje, uczymy się czegoś nowego, czytamy. Od poziomu naszej koncentracji zależy efektywność tego, co i jak szybko przyswoimy, a nasz umysł podczas tych czynności ulega wysiłkowi i musi się zregenerować.

Co zrobić gdy nie potrafimy znaleźć sposobu na odprężenie umysłu i szybszego przyswajania informacji, a zależy nam na lepszych wynikach i zaoszczędzeniu czasu?

Nie wiem, czy wiesz, ale istnieją metody, które pozwolą Ci przeczytać dowolną książkę w 2-3 godziny z wysokim poziomem zrozumienia i zapamiętania tekstu. Istnieją także doskonałe metody na ekspresową regenerację umysłu.

Autor projektów edukacyjnych takich jak FitnessMózgu i propagator nowoczesnej edukacji – Kamil Dunowski, który zajmuje się treningiem umiejętności poznawczych i pomaga przyspieszać zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności – stworzył metody, dzięki którym będziesz przyswajać informacje 5x szybciej niż robisz to obecnie, co oznacza, że tekst, który obecnie przeczytałbyś w ciągu godziny, zajmie Ci teraz jedynie 12 minut! A także system 6 konkretnych kroków, które pozwolą Ci wykorzystać materiały, które już masz – aby wreszcie wdrożyć posiadaną wiedzę w życie.

Przedstawiam Ci autorskie projekty: MindTune oraz Hiperczytanie.

Kurs MindTune to:

  • System 6 konkretnych kroków, które pozwolą Ci wykorzystać materiały, które już masz. Wykorzystasz MindTune do tego, aby wreszcie wdrożyć materiały, które już kupiłeś!
  • Wygodna forma – nagrania MP3. Otrzymasz 6 nagrań o łącznej długości 42minut, których będziesz mógł słuchać, uprawiając ulubiony sport, stojąc w korku, sprzątając lub wykonując dowolne inne czynności!
  • Poznasz 3 sposoby na ekspresową regenerację umysłu. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek nauki lub pracy powinieneś odpowiednio nastawić umysł i oczyścić go ze zbędnych informacji – w MindTune poznasz 3 konkretne metody, jak możesz zrobić to w kilka minut!

Klinij i sprawdż MindTune

Kurs Hiperczytanie, czyli:

  • Pełny kurs MindSpeedPro Reading, dzięki któremu będziesz mógł przeczytać dowolną książkę w 2-3h z wysokim poziomem zrozumienia i zapamiętania tekstu.
  • Będziesz przyswajać informacje 5x szybciej niż robisz to obecnie, co oznacza, że tekst, który obecnie przeczytałbyś w ciągu godziny, zajmie Ci teraz jedynie 12 minut.
  • Czytanie stanie się przyjemne, ponieważ nauczysz się, jak czytać w sposób obrazowy, rozwijający wyobraźnię.
  • Dzięki metodzie wychwytywania najważniejszych informacji, oszczędzisz mnóstwo czasu i z łatwością „wykryjesz” i przyswoisz najważniejsze zagadnienia z tekstu.
  • Twoja koncentracja zwiększy się dzięki specjalnym ćwiczeniom z FLOW, co pozwoli Ci podnieść swoją produktywność na co dzień
  • Będziesz rozumieć więcej, kiedy do każdej książki lub tekstu podejdziesz z gotowym planem taktycznym. Dzięki temu będziesz mógł wreszcie stosować nabytą wiedzę w praktyce!

Klinij i zobacz Hiperczytanie