Jak prowadzić dobrze prosperujący biznes?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, albo dopiero masz zamiar, to lepiej to przeczytaj 🙂

Jeśli nie, to możesz pominąć ten temat, bo pewnie nie zainteresuje Cię co trzeba wiedzieć aby prowadzić dobrze prosperujący biznes.

Czy wiesz, że Twoja firma może działać o niebo lepiej, po tym, jak wysłuchasz porad eksperta na temat jej prowadzenia i rozwijania? Nie, nie musisz czytać 10 niezrozumiałych książek. Cenię Twój czas i zapraszam Cię do poświęcenia maksymalnie 1 godziny na obejrzenie wywiadu.

Marek Zabiciel, autor książek biznesowych i doświadczony menedżer zajmujący się doradztwem odnośnie rozwoju małych i średnich firm, może stać się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem i źródłem inspiracji.

Przez 1 godzinę Marek Zabiciel odpowiada na 4 pytania:

1. Jak efektywnie zanalizować sytuację

na rynku przed rozpoczęciem działania?

2. Jak wykorzystać swoje umiejętności

przy budowaniu biznesu?

3. Żelazna zasada, czyli co zrobić,

by wyróżniać się spośród konkurencji?

4. Co trzeba zrobić, by klient

wracał do Ciebie po więcej?

Koniecznie zobacz te 4 Pigułki Wiedzy, które będą miały nie więcej niż 15 minut każda. Jeśli zgadasz się ze mną, że kwota 97 zł to śmieszna cena za taką wiedzę przekazaną przez eksperta, zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi powyższych zagadnień biznesowych oraz z postacią ich autora – kliknij

pigulki wiedzy na temat biznesu

Zanim rozpoczniesz swój biznes, bezwzględnie zapoznaj się też z treścią publikacji ” Myśl jak człowiek biznesu ”, która się ukazała w Wydawnictwie Złote Myśli – kliknij i sprawdż . Oczywiście jest wiele publikacji na temat biznesu, ale to w/w książka jest jedną z tych, od których naprawdę warto zacząć planowanie biznesu.

Myśl jak człowiek biznesu