Jak pozbyć się nieśmiałości ?

Okazuje się, że nieśmiałość może stanowić poważny problem dla wielu ludzi. Problem nieśmiałości może dotykać osoby w różny sposób i w różnym wieku. Dla jednych największym problemem jest rozmowa z drugą osobą, dla innych publiczne wystąpienia, dla jeszcze innych stres.

Z nieśmiałością musieli się zmagać nawet wielcy uczeni, jak choćby wybitny fizyk, matematyk angielski – Isaac Newton, który miał poważne problemy z publicznymi wystąpieniami, ale również i z … kobietami. Newton nigdy się nie ożenił i nie miał dzieci.

Jak pozbyć się nieśmiałości ?

Autora e-booka ” Nieśmiałość – jak się jej pozbyć? ” – Aleksandra Łamka też gnębiła nieśmiałość. Jego największym problemem były rozmowy towarzyskie w grupie. Wspomina, jak kiedyś poszedł na pewne spotkanie, aby poznać jego organizatorkę i porozmawiać z nią. Przez ponad godzinę zbierał się na odwagę, aby do niej podejść i przedstawić się. Dopiero, jak pani ta została sama, zebrał się w sobie i podszedł do niej. Podobna sytuacja miała miejsce, gdy zaczął chodzić do Klubu Ludzi Sukcesu w Warszawie. Po oficjalnym spotkaniu ci klubowicze, którzy mieli na to ochotę, szli do pobliskiej kawiarni. Ponad miesiąc zajęło mu zebranie się na odwagę, aby pójść tam razem z nimi.

A wynikało to z jego obawy, że nie będzie miał nic ciekawego do powiedzenia i wszyscy zauważą, że jest osobą nieśmiałą.

Walka z nieśmiałością zajęła Łamkowi kilka lat. Miał on utrudnione zdanie, bowiem uczył się na własnych błędach.

Aleksander Łamek nie jest więc teoretykiem, który stawia pewne oderwane od życia tezy i hasła.

TY nie musisz uczyć się na własnych błędach, jak autor publikacji ” Nieśmiałość – jak się jej pozbyć? ”.

W w/w e-booku poznasz najskuteczniejsze sposoby walki z nieśmiałością.

Jeśli jesteś osobą wytrwałą i rzeczywiście chcesz pozbyć się nieśmiałości, to Aleksander Łamek zaprezentuje Ci kilkadziesiąt sprawdzonych metod na przezwyciężanie nieśmiałości. Jeśli zdecydujesz się na stopniowe wcielanie ich w życie, to już w ciągu kilku miesięcy możesz ograniczyć swoją nieśmiałość lub też pozbyć się jej całkowicie! Książka została tak napisana, aby osoby z niej korzystające mogły zacząć od stosowania najprostszych technik, z którymi poradzą sobie nawet bardzo nieśmiałe osoby. W miarę przezwyciężania swojej nieśmiałości osoby te mogą przejść do stosowania kolejnych metod. W książce poruszane są m.in. zagadnienia związane z analizą nieśmiałości, braku pewności siebie, podświadomością, z nauką pozytywnego myślenia, z eliminacją stresu i inne zagadnienia.

Jeśli jesteś zdeterminowana/-y, aby pokonać swoją nieśmiałość to kliknij i zrób to teraz 

nieśmiałość

3 Komentarze

  1. I do not even know how I stopped up here, however I assumed this put up was good. I do not recognise who you are however definitely you’re going to a wellknown blogger for those who are not already gadkececebek

  2. Hi, Neat post. There’s a problem with your website in internet explorer, would test this IE still is the market leader and a good portion of people will miss your great writing due to this problem. fbgfbcdfcdkb

Komentowanie jest wyłączone.