Jak poradzić sobie z toksyczną miłością?

toksyczna miłość

Jeśli już wiesz jak poradzić sobie z osobami, które utrudniają życie, na podstawie poradnika “Toxic”, to teraz czas, abyś zapoznał/-a się z innym poradnikiem Joanny Jankiewicz “Toxic 2”, który mówi o tym, jak poradzić sobie z toksyczną miłością.

Ta publikacja jest skierowana do osób, które przeżywają trudne chwile w swoim związku związane z toksycznym partnerem.  Pewnie nie muszę tłumaczyć dlaczego autorka zajęła się tym problemem. Otóż dotyka on wiele małżeństw i związków poza małżeńskich. Normalnie funkcjonujący związek powinien dawać obu partnerom szczęście, poczucie bezpieczeństwa, potrzebę samorealizacji i  przede wszystkim spokój. Niestety mnóstwo osób zmaga się z toksycznymi partnerami, czego efektem jest  głównie zrujnowane zdrowie psychiczne.

Jeżeli uważasz, że Twój partner/Twoja partnerka jest osobą toksyczną, to ten poradnik powinien być dla Ciebie bardzo ważny. Asia Jankiewicz  w/w książce dokładnie przeanalizowała zjawisko toksycznej miłości, które niszczy uczucie między dwojgiem kochających się wcześniej osób.

Warto sięgnąć o najnowszą pozycję wydawniczą pani Jankiewicz, chociażby po to, aby zrozumieć, czym jest toksyczność w związku i  jakie są skutki pozostawania w takiej relacji przez dłuższy czas.

W publikacji zlokalizowane są konkretne przykłady z życia wzięte, które przedstawiają rozmaite formy toksycznych zachowań oraz ćwiczenia, które pozwolą Ci uintensywnić świadomość na temat swojego związku.

Wielce wskazane jest, abyś skorzystał/-a z praktycznych porad Pani Joanny. Będzie ona Twoim przyjacielem,  prowadzać Cię krok po kroku przez tak trudny temat, jakim jest zjawisko toksycznej miłości.

 Kliknij i zobacz, jak poradzić sobie z toksyczną miłością

jak poradzić sobie z toksyczną miłością