Jak poradzić sobie z marketingiem internetowym w swoim biznesie?

Prowadząc w dzisiejszych czasach poważny biznes nie sposób pominąć internetu. Niektórzy przedsiębiorcy sprawy marketingu internetowego od razu powierzają wyspecjalizowanym firmom, które to za takie działania każą sobie nieraz sowicie płacić.

Czy zawsze tak musi być ? Czy nie można sobie samemu poradzić z marketingiem internetowym ?

Niekoniecznie tak musi być, samemu też można zdobyć niezbędną wiedzę i reklamować się skutecznie w internecie, być widocznym w wyszukiwarce Google, efektywnie skonstruować e-mail marketing. Nawet jeśli nie masz czasu by zająć się wszystkim, to i tak zdobyta wiedza pozwoli Ci skutecznie kontrolować działania firm zewnętrznych działających na Twoje zlecenie.

Piotr Michalak, którego zdążyłem już dość dobrze poznać dzięki internetowi, opracował specjalnie dla prowadzących i rozpoczynających biznes w internecie bardzo pożyteczne narzędzia – kursy internetowe.

Dla tych, którzy nie znają Piotra powiem, że jest to jeden z najlepszych w Polsce trenerów biznesu i rozwoju osobistego. Jest właścicielem kilku spółek. Zaczynał od prowadzenia działalności doradczej, następnie agencji reklamowej Ententa i agencji interaktywnej Efnetica. Zorganizował 4 rekordowe kampanie sprzedaży w branży nauczycieli biznesu (w sumie o wartości 600 tys. PLN). Stworzył wiele interesujących szkoleń, współtworzył książki oraz narzędzia niezbędne do prowadzenia efektywnego biznesu.

Piotr Michalak

A oto lista 10 bardzo wartościowych kursów Piotra Michalaka w formie nagrań (do wyboru):

1. Wielka Księga Promocji w Internecie 

2. Jak skutecznie reklamować się w internecie? 

3. Czy znasz te podstawy biznesu i marketingu internetowego? 

4. Jak stworzyć dobrze sprzedający sklep internetowy? 

5. Jak stworzyć popularną stronę internetową? 

6. Jak odróżnić się i pokonać konkurencję? 

7. Jak sprzedawać pomimo wysokich cen? 

8. Jak zdobyć rozgłos w internecie? 

9. Jak być widocznym w wyszukiwarce Google? 

10. Jak skutecznie robić e-mail marketing?