Jak pomóc sobie i innym ?

Jak radzić sobie w życiu ? Jak pomóc sobie i innym ?

Depresja, problemy z zaakceptowaniem siebie, swojej pracy, czy w związkach ze swoją drugą połówką…  takie rzeczy dzieją się obok nas.
Wstydzimy się swojego problemu, dusimy go w sobie i nie wiedzieć kiedy…  zatracamy siebie w tym problemie. Jesteś w dołku ? Masz już wszystkiego dość ? Nie akceptujesz siebie i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić… Zdajesz sobie doskonale sprawę, że możesz zgłosić się po pomoc, jednak BOISZ SIĘ.
Czy wiesz, ile osób nie wierzy w siebie ?
Blokują się wewnętrznie na sukces, ponieważ brakuje im pewności siebie, która jest  jednym z podstawowych czynników życia w pełni… Na szczęście pewności siebie można się nauczyć!
Obok nas dzieją się sprawy, o których nie zawsze mamy  pojęcie. Dlatego tak ważnym jest, aby ludzie wiedzieli, gdzie mogą się zwrócić po pomoc. Owszem, istnieje wiele placówek stacjonarnych, gdzie także można pomoc uzyskać, jednak słowo klucz to WSTYD. Teraz nie musisz się wstydzić czy bać !

Psycholog, Seksuolog, Dietetyk, Coach zawodowy. Całkowicie anonimowo. Całkowicie on-line ! Profesjonalna pomoc przez internet od 2007 roku – kliknij i sprawdż

baner poziomy

A jak już otrzymasz pomoc i ją z sukcesem wykorzystasz w swoim życiu, to też możesz wesprzeć inne osoby wymagające pomocy. Niewiele jest sposobów na to, aby pomagając innym, zarabiać pieniądze. Prawdą jednak jest,
że im więcej dajesz od siebie, tym więcej do Ciebie wraca. Teraz dodatkowo  można zarabiać w postaci…. prowizji.
Przekonaj się, jak przyjemnym jest niesienie pomocy, za którą otrzymasz REALNE pieniądze.
Mam wrażenie, że to sytuacja idealna. Pamiętaj, że wokół Ciebie jest mnóstwo osób, które pomimo że potrzebują wsparcia, niekoniecznie są gotowi poprosić o nie.
Anonimowość oraz możliwość otrzymania pomocy  on-line może okazać się dla nich wybawieniem.
Najlepiej od razu zacznij polecać swój link