Jak konkretnie podejść do życia, by osiągać sukcesy i być szczęśliwym?

Jak podejść do życia, aby osiągać sukces
Aby dobrze razić sobie w życiu, osiągać sukcesy i być szczęśliwym trzeba najpierw dobrze poznać siebie samego i nasze relacje z innymi. Jak to konkretnie zrobić, jak podejść do życia? Wyobraź sobie, że istniejesz na trzech poziomach: jako fizyczne ciało, jako umysł zarządzający tym ciałem i jako duchowy element wszechświata. Wszystkie te poziomy wpływają wzajemnie na siebie, a jakość tych wpływów kształtuje to, co potocznie nazywamy “życiem”.
To jak ono wygląda, jakie masz relacje z innymi, ile pieniędzy zarabiasz, czy jak wygląda Twój związek – zależy właśnie od wzajemnego oddziaływania na siebie tych trzech poziomów.
Jest taki człowiek w Polsce, który stworzył pewien system rozwoju i w ten sposób pomógł już tysiącom osób polepszyć jakość swojego życia. Nazywa się Grzegorz Cieślik. Jest on autorem książki “Holistyczne podejście do życia”, w której to zawarł wiedzę mogą pomóc w zasadzie każdemu z nas. Przez 21 lat świadomie wchodząc w różnego rodzaju doświadczenia, wyciągnął wiedzę na temat mechanizmów działających na wspomnianych wyżej poziomach i opisał je w swojej książce, dzięki której poznasz jedyne w swoim rodzaju treści – nigdzie indziej niepublikowane!
“Holistyczne podejście do życia” – ma na celu uświadamiać, inspirować, motywować i nauczać. To niepowtarzalna wiedza oparta na doświadczeniach codzienności. Wszystko opisane w formie krótkich historii, przemyśleń danego dnia. Dlatego opisanej tu wiedzy próżno szukać w innych książkach.
Poznaj “Holistyczne podejście do życia” Grzegorza Cieślika tutaj >>>