Jak opanować strach i lęki ?

Życie współczesnego człowieka jest dość trudne. Nie każdy z nas wie, jak radzić sobie w życiu, zwłaszcza w trudnych sytuacjach. Dopadające nas lęki, fobie, utrata pewności siebie, strach przed odrzuceniem potrafią zamienić nasze życie w przysłowiowe piekło. Jak radzić sobie z tym wszystkim, jak opanować lęki i strach ?

Prosta metoda na życie, to życie bez strachu – tak twierdzi Rhonda Britten.

To, co odkryła Rhonda, to droga do wolności poprzez odrzucenie złych wierzeń, negatywnych emocji, strachu, który nosi większość z nas. W wieku 14 lat Rhonda była świadkiem zabójstwa swojej mamy przez własnego ojca, który ostatecznie popełnił samobójstwo. To doświadczenie było podstawowym powodem, dla którego poświęciła swoje  życie coachingowi i doradztwu terapeutycznemu. Jednak zanim to nastąpiło… walczyła z winą, uzależnieniem i trzykrotnie próbowała odebrać sobie życie. Po ostatniej na szczęście nieudanej próbie samobójstwa w 2001 roku wiedziała, że musi coś w swoim życiu zmienić. Rhonda Britten zrozumiała, że to strach jest problemem. Założyła Fearless Living Institute. Jej doświadczenia życiowe sprawiły, że aktualnie są one punktem kulminacyjnym dla osób żyjących w strachu.

Rhonda Britten poświęciła swoje życie jednej sprawie: nauczyć ludzi, jak opanować strach.

Dzisiaj skutecznie pomaga innym, prowadząc Fearless Living Institute. Była bohaterką nagrodzonego Emmy amerykańskiego programu Starting Over, w którym pełniła rolę coacha. Jest autorką kilku opartych o zasady życia bez lęku i strachu bestsellerów. W trakcie wystąpień dla firm mówi o osobistej odpowiedzialności, jednocześnie dostarczając praktycznych i gotowych do wykorzystania narzędzi zmiany.

Doświadczenia Rhondy budzą grozę, jednak ona sama opanowała ten lęk. Teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej. Wygrała. Ty też możesz opanować strach i wygrać. Przestań  zadręczać się swoją niedoskonałością, opanuj strach i odzyskaj pewność siebie !

 Kliknij i ” Zmień swoje życie w 30 dni ” według receptury  Rhondy Britten.

Zmień swoje życie w 30 dni

1 Komentarz

 1. Howdy! I understand this is sort of off-topic but I had to ask.
  Does running a well-established blog like yours require a massive
  amount work? I am completely new to operating a blog however I do write in my diary
  daily. I’d like to start a blog so I will be able to share my experience and views online.
  Please let me know if you have any kind of ideas
  or tips for new aspiring bloggers. Appreciate it!

Komentowanie jest wyłączone.