Jak odkryć i wykorzystać moc swojego umysłu?

Wyniki różnych badań naukowych potwierdzają znikome, zaledwie kilku, w najlepszym wypadku kilkunasto procentowe wykorzystywanie umysłu człowieka w codziennym życiu. Można z tego faktu wysnuć dwa wnioski. Po pierwsze umysł, który jest częścią naszego mózgu ma olbrzymie pokłady niewykorzystanej mocy, po drugie niestety człowiek XXI wieku nadal słabo wykorzystuje ten olbrzymi potencjał swojego umysłu.

Co można w tym kierunku zrobić, jak odkryć i wykorzystać moc swojego umysłu ?

Tu z pomocą przychodzi nam Krzysztof Trybulski autor e-booka ” Odkryj moc swojego umysłu ”. W publikacji tej pan Krzysztof w klarowny i zwięzły sposób przedstawia zestaw prostych ćwiczeń, dzięki którym możemy lepiej wykorzystać swój umysł. Przechodząc do konkretów, autor w/w książki zapewnia nas, że dzięki odpowiednim, systematycznym ćwiczeniom możemy wybitnie poprawić swoją pamięć, szybciej podejmować decyzje, twórczo rozwiązywać swoje problemy, szybciej myśleć, szybciej kojarzyć pewne fakty i reagować na różne ważne dla nas wydarzenia.

Krzysztof Trybulski dzięki ćwiczeniom już udoskonalił swój umysł, teraz kolej na Ciebie – kliknij i zamów ebook – Odkryj moc swojego umysłu 

Odkryj moc swojego umysłu

Już wiadomo, co różni ludzi, którzy osiągnęli wielkie rzeczy, od pozostałych, i jest to rzecz, wydawałoby się, prozaiczna: maksymalne wykorzystanie WYOBRAŹNI.

To nieprawda, ze geniuszem trzeba się urodzić. Einstein, Mozart, Tesla zdjęli kajdany ze swojej wyobraźni i zaangażowali ją do tego, aby przyniosła niesamowite odkrycia, z których Ty i ja korzystamy na co dzień. Ci i wiele innych ludzi sukcesu intuicyjnie stosowali techniki, które angażują wyobraźnię do osiągnięcia wielkich rzeczy.

Dawid Gut napisał książkę “ Niewyobrażalny potencjał ”, w której zawarł ciekawe, choć nie zawsze proste techniki potrzebne do tego, aby i Twoja wyobraźnia zaczęła pracować nad Twoim szczęściem i przyniosła wymarzone przez Ciebie rezultaty.

Są to ćwiczenia, które intuicyjnie stosowali i stosują wielcy ludzie. Nie musisz mieć takich ambicji jak oni, ale może choćby te mniejsze marzenia uda Ci się, dzięki takiej gimnastyce umysłu, zrealizować?

Może Ty też chcesz sprawdzić, jak na Ciebie zadziała praca z wyobraźnią? Zachęcam Cię w takim razie do zapoznania się z publikacją – “ Niewyobrażalny potencjał ” – kliknij i wejdż 

 Nieowybrażalny potencjał