Jak nie dać się gnębić ? Jak pomóc dziecku odzyskać pewność siebie ?

Czy bywa tak, że Twoje dziecko bardzo się stresuje przed pójściem do szkoły?

Powody bywają różne: kolega, którego nie chce spotkać, plotki, ośmieszanie w internecie…

Pomóż swojemu dziecku powiedzieć temu: “DOŚĆ!”, żeby przestało się bać i odzyskało pewność siebie.

A może Ty sam czujesz się podobnie ? Straciłeś pewność siebie, w pracy boisz się spotkania z szefem lub współpracownikiem, który uprzykrza Ci życie?

Nie daj się gnębić ! Możesz odzyskać pewność siebie.

Pomoże Ci w tym pewien niesamowity człowiek, które przez całe życie szczególnie musi walczyć o akceptację. Kto to taki ? Nazywa się Nick Vujicic. Urodził się BEZ rąk i nóg, ale mimo to żyje dzisiaj pełnią życia: ma żonę, dwóch synów i… podróżuje po całym świecie, motywując do działania tysiące ludzi, którzy pod jego wpływem odzyskują wiarę w siebie.

Nick napisał książkę “Nie daj się gnębić” głównie z myślą o młodzieży, jego rady mogą być doskonałą pomocą również dla Ciebie, jeśli chcesz odzyskać pewność siebie – na studiach, w pracy (lub nawet we własnym domu…) – i sprawić, aby czyjeś docinki już więcej Cię nie raniły…

Dzięki tej książce Twoje dziecko przestanie się bać uciążliwych rówieśników i będzie mogło skupić się na tym, co dla niego ważne.

Jeśli tylko chcesz, również Ty sam nabierzesz odwagi, odzyskasz pewność siebie i będziesz mógł wrócić na tory działania i rozwoju!

KLIKNIJ i zobacz, jak stawić czoła, gdy ktoś Cię gnębi oraz jak pomóc swojemu dziecku odzyskać wiarę w siebie Nie daj sie gnebic