Jak nauczyć się rozwiązywać konflikty wewnątrzrodzinne ?

Może i w Twojej rodzinie dochodzi nieraz do nieporozumień i konfliktów. Założę się, że często nie wiesz jak rozwiązać takie wewnątrzrodzinne nieporozumienia, jak również jak zapobiec w przyszłości sytuacjom konfliktowym. Pewnie chciałabyś, aby i w Twojej rodzinie panował spokój, ład i bezpieczeństwo. Na pewno zależy Ci na tym, żeby każdy członek Twojej rodziny rozwijał się z pasją i cieszył się z Wami swoimi sukcesami. Czemu tak nie jest ? Czemu nie przeżywacie wspólnie radosnych chwil i sukcesów ?

Nie martw się, Ty, jako córka, żona, partnerka, mama – możesz sprawić, że to wszystko może się zmienić. Możesz pozytywnie wpływać na rozmowy, nauczyć się rozwiązywać konflikty, pomagać w najtrudniejszych sprawach i czerpać satysfakcję z tego, że Twoje coachingowe starania dają znakomite rezultaty.

Możesz po prostu zostać coachem swojej rodziny.

Kliknij tutaj i zobacz, jak to zrobić i jakie wszyscy, dzięki temu, odniesiecie korzyści. Opowie Ci o tym Lilianna Kupaj, kobieta, mama i żona, przedsiębiorca, coach, trenerka i autorka książki ”Coaching przy kuchennym stole ”.
coaching-przy-kuchennym-stole-dvd

O tym, że wszyscy członkowie rodziny, tj. zarówno dzieci, jak i rodzice, powinni czuć się dobrze, jest oczywistym faktem.

A dlaczego tak często nie jest ? Dlaczego dochodzi do konfliktów ?

Wynika to głównie z winy dorosłych tj. rodziców, którzy są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i wychowanie swoich pociech. Te wewnętrzne spory i konflikty są nieraz trudne do opanowania.

Doświadczony pedagog i terapeuta rodzinny, Jesper Juul w publikacji ”Twoja kompetentna rodzina Nowe drogi wychowania” stara się sprostać wyzwaniom współczesnego życia rodzinnego, przedstawia gotowe recepty rozwiązywania typowych, nietypowych problemów rodzinnych oraz konfliktów panujących wśród członków rodziny: rodziców i dzieci.

Ci wszyscy, którzy nie dają sobie radę z wychowaniem swoich dzieci, ale którym na sercu leży dobro swojej kompetentnej rodziny i panujący wśród niej spokój, harmonia, dobra komunikacja, wzajemna życzliwość, powinni sięgnąć po książkę Twoja kompetentna rodzina Nowe drogi wychowania – kliknij . Życzymy miłej lektury i sukcesów wychowawczych.

twoja-kompetentna-rodzina