Jak napisać skuteczne CV w oparciu o wiedzę headhunterów?

Czy tylko napisanie chwytliwego CV jest w stanie zapewnić dobrą pracę ?

Uważam, że tylko same napisanie nawet najlepszego Curriculum Vitae nie zapewni nam zatrudnienia. Na to składa się wiele innych czynników. Nie mniej jednak dobre chwytliwe CV może być decydującym czynnikiem zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, a stąd już niedaleko do otrzymania wymarzonej pracy.

A jak napisać takie skuteczne CV ?

Może warto skorzystać z nowego szkolenia Tomasza Rudnika pt. „Odpicuj mi CV – Jak pisać skuteczne CV w oparciu o wiedzę headhunterów”. W końcu to ”łowcy głów” najlepiej wiedzą jak napisać chwytliwe i dobre Curriculum Vitae.

Szkolenie to składa się z 7 video, dzięki którym można dowiedzieć się jak działa rynek pracy, a także, przede wszystkim, jak tworzyć chwytliwe i dobre CV. Z nagrań można nie tylko nauczyć się podkreślać swoje osiągnięcia, ale także dowiedzieć się, jak wykorzystywać swoje Curriculum Vitae jako narzędzie do zdobywania pracy.

Poza 7 wartościowymi nagraniami, klient otrzymuje 2 ciekawe bonusy:

– CV Rentgen – przykłady skutecznych CV

– CV Konsultacja – mailowa konsultacja do weryfikacji CV

Jeśli zależy Ci na szybkim znalezieniu pracy poznaj dokładnie szkolenie „ Odpicuj mi CV – Jak pisać skuteczne CV w oparciu o wiedzę headhunterów ” – kliknij 

skuteczne CV