Jak najtaniej, szybko i bezpiecznie wysłać paczkę kurierem?

jak najtaniej wysłać paczkę kurierem

Z usług firm kurierskich korzystamy w zasadzie przez cały rok ale czy zawsze staramy się jak najtaniej, szybko i bezpiecznie wysłać paczkę kurierem?

Najczęściej robimy to w pośpiechu, bez zastanowienia, byleby, jak najszybciej wysłać paczkę, bo czas nagli. Wybór firmy kurierskiej jest  często na tyle spontaniczny, że nawet nie zwracamy uwagi na koszty wysyłki. Czy i Tobie nie zdarzyło się, że mocno przepłaciłeś za swoją przesyłkę? A to przecież jest dość istotna sprawa, szczególnie jeśli często korzystasz z usług firm kurierskich. Ceny wysyłek firm kurierskich to jedna rzecz ale bezpieczeństwo i czas dotarcia przesyłki do adresata to następne sprawy, które są istotne przy wyborze kuriera. Pewnie niejednemu z nas zdarzyło się, że wysyłany prezent nie dotarł na czas, albo paczka została uszkodzona w czasie przewozu. Bezpieczny transport paczek i przesyłek, jego koszt oraz czas dotarcia do odbiorcy, to najważniejsze parametry, od których zależy wybór firmy kurierskiej. Nie zawsze mamy jednak czas, aby sprawdzać ofertę oddzielnie, aby podjąć najlepszą decyzję.

Co więc można zrobić, aby jak najtaniej, szybko i bezpiecznie wysłać paczkę czy przesyłkę w Polsce i za granicę?

Jest taki serwis internetowy, który spełnia wszystkie te kryteria. Nazywa się Furgonetka. To laureat wielu prestiżowych nagród. Dzięki temu serwisowi będziemy mieć pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dzięki czemu, każdy może skorzystać z najlepszej i najtańszej wysyłki kurierskiej.

Po wpisaniu na stronie Furgonetki parametrów paczki, użytkownik, otrzyma listę dostępnych firm kurierskich wraz z dokładną ceną, jaką zapłaci za wysłanie przesyłki. Furgonetka, współpracuje z największymi markami na rynku, takimi jak: DPD, GLS, FedEx, UPS, InPost czy Ruch, jednak to od klienta zależy, którego przewoźnika wybierze. Jeśli chcemy skorzystać z najtańszych opcji wysyłki, to możemy sami dostarczyć paczkę do oddziału firmy kurierskiej lub umieścić ją w najbliższym paczkomacie firmy InPost. Oczywiście, po przekazaniu paczki, możemy śledzić całą jej drogę do odbiorcy. Wszystko jest zatem załatwione szybko, niedrogo i przede wszystkim bezpiecznie. Zapewniam, że warto postawić na Furgonetkę, gdyż tylko tam możemy od razu dokonać najlepszego wyboru.

Sam korzystam z usług Furgonetki już od 2012 roku. Wysyłałem już paczki nie tylko w Polsce, ale też do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji. Zawsze docierały w całości, punktualnie a koszty wysyłki były i są na niskim poziomie cenowym.

Skorzystaj i TY z usług Furgonetki – kliknij i zarejestruj się w serwisie, to nic nie kosztuje !