Jak być asertywnym w pracy ?

Atmosfera w miejscach pracy bywa często bardzo trudna, zwłaszcza teraz, w dobie kryzysu i dużego bezrobocia. Napięte stosunki panujące w miejscach pracy mogą być żródłem stresu i frustracji. W wielu firmach odbywają się istne ”wyścigi szczurów”, bezpardonowa walka o jak najlepsze stanowisko, uposażenie i inne gratyfikacje. Dochodzi nieraz do wykorzystywania podwładnych przez przełożonych, jednych współpracowników przez drugich.
Co w takiej sytuacji robić ? Jak być asertywnym w pracy ? Jak bezkonfliktowo zadbać o swoje interesy w miejscu pracy, bez poczucia winy i narażania się na zwolnienie ?
O tym wszystkim dowiesz się z poradnika ” Własne zdanie. Nie tylko w pracy ”, którego głównym tematem jest asertywność w pracy.
Miłosz Karbowski, autor w/w książki w doskonały sposób przedstawia nam nie tylko ogólne zasady zachowań w konfrontacji z manipulacją, nieuczciwością czy chamstwem, ale i konkretne przykłady oraz techniki, które można zastosować również poza życiem zawodowym.
Osobom, których spotykają wymienione wyżej problemy szczerze polecam e-book ” Własne zdanie. Nie tylko w pracy ”, kliknij i zobacz stronę opisową e-booka oraz opinie o nim.

Naucz się mieć własne zdanie w pracy !  własne zdanie w pracy

A teraz apel skierowany do dla ludzi na etacie, którzy chcą czuć się LEPIEJ w swojej pracy.

Chodzi o to, że Twoja sytuacja finansowa i samopoczucie w pracy może się polepszyć, ale musisz coś zmienić.

Zapamiętaj ! Musisz zrobić COŚ INNEGO NIŻ DOTYCHCZAS !!!

Tym czymś może być postawienie się szefowi w taki sposób, żeby jednocześnie poprosić go o podwyżkę.

Być może pomyślisz sobie teraz: „Haha, jasne, nie z moim szefem takie numery, prędzej wyleje mnie z pracy”.

Pamiętaj jednak, że jeśli Ty nie zrobisz nic, to nikt inny Ci nie pomoże i nadal będzie kiepsko i nic się nie zmieni.
Zachęcam Cię do zapoznania się z radami eksperta, który doradził już wielu osobom co mogą zrobić, żeby pracowało im się lepiej.

Miłosz Karbowski, autor książki ” Własne zdanie. Nie tylko w pracy ” zaprasza Cię na godzinne spotkanie zmontowane w postaci Pigułek Wiedzy

Zapraszam Cię na poniższą stronę: http://pigulkiwiedzy.tv/new,markg,pigulki/jak-mowic-nie-szefowi-i-skutecznie-negocjowac-podwyzke.html