Decyzje finansowe bogatych i biednych

Nie ma co ukrywać, że generalnie polskie społeczeństwo nie zalicza się do zbyt zamożnych. Nie mniej jednak z roku na rok rośnie grono osób bogatych, przybywa nam milionerów.

Pewnie pomyślisz sobie, a co to mnie obchodzi, niech sobie przybywa, ja mam inne problemy, nie starcza mi na bieżące opłaty czy zakupy najpilniejszych rzeczy.

A czy nie przyszło Ci do głowy, że Twoje problemy finansowe, to nie tylko sprawa niskich zarobków, a może też coś innego…

Otóż okazuje się, że bogaci są bogatymi coraz bardziej, bo podejmują trafne decyzje finansowe. Biedni są biednymi, bo niestety często podejmują złe decyzje finansowe, popełniając przy tym masę błędów.

Członkowie przeciętnej rodziny, której dochód wynosi 3000–5000 zł, tracą razem 800 000–1 500 000 zł w ciągu całego życia. Zgodzisz się, że jest to ogromna kwota.

Pewnie w Twoim przypadku, przy mniejszych dochodach, te kwoty będą trochę mniejsze, ale czy nie warto pokusić się, aby je zatrzymać.

Takie straty są najczęściej wynikiem następujących błędów popełnianych w codziennym życiu:

• przepłaconych podatków,

• przepłaconych odsetek,

• kar finansowych,

• nieodzyskanych odsetek od kredytów, 

• niezrealizowanych zysków z powodu błędnych decyzji finansowych. 

Co zrobić, aby skończyć z błędnymi decyzjami finansowymi ?

A dlaczego by nie pójść w ślady przedsiębiorstw i pomyśleć o swoim lub dla całej rodziny, konkretnym planie finansowym. Oczywiście chodzi tu o klarowny plan finansowy zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego.

Gdzie go pobrać ?

Otóż, jest on dostępny w najnowszej książce dr Andrzeja Fesnaka

„Bogaty Polak, biedny Polak”: „ Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej  ” – kliknij i zobacz opis

decyzje finansowe bogatych i biednych

Zobaczysz tam też pochlebnie referencje znanej prezenterki TV Monika Richardson o tej publikacji.

Dla tych co wolą oglądać, niż czytać, polecam DVD – kliknij i zamów 

Decyzje finansowe bogatych i biednych - dvd