Czy można prowadzić biznes w zgodzie z własnymi wartościami?

Czy można prowadzić biznes inaczej, w pełnej zgodzie ze swoimi wartościami ?

Pewnie wiele osób zadaje sobie takie pytanie. Myślę, że są takie osoby, które prowadzą biznes w zgodzie z własnymi wartościami. Na pewno do nich należy twórca Klubu Książki Tolle.pl , pan Paweł Królak.

Uważa on, że można tworzyć biznes, w którym chodzi o coś więcej niż tylko o pieniądze… Że można pracowników traktować inaczej, dawać im prawdziwy sens ich pracy i nie tylko godnie wynagradzać, ale i sprawiać, że praca będzie dla nich radością… Że można inaczej traktować Klientów, że w każdym biznesie można im dawać to wszystko, co jest widoczne w Tolle.pl 

Dlatego od kilku miesięcy Paweł Królak pracował nad nowym projektem. Czasem po kilkanaście godzin dziennie. Włożył w ten projekt kilkaset tysięcy złotych i wiele miesięcy pracy 10-osobowego zespołu. Wszystko po to, aby wnieść nową jakość na rynek szkoleń w Polsce… by dodawać wartości do biznesu… żeby czynić ten świat lepszym, także przez prowadzenie przedsiębiorców nową drogą do lepszego biznesu…

Czy było warto? Sam oceń!

Wejdź i zobacz: CorazLepszaFirma.pl 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, załóż na tym portalu darmowe konto. Dostaniesz wtedy pełny dostęp do wszystkich artykułów (porad, wywiadów) oraz darmowe szkolenie o tym, jak uniknąć 13 błędów, które doprowadzają firmy do ruiny.

A jeśli nie jesteś przedsiębiorcą, poleć ten portal znajomym przedsiębiorcom. Może masz przedsiębiorców w rodzinie, może wśród znajomych… A może warto go też polecić swojemu szefowi? 🙂 Jestem pewny, że chciałbyś pracować w firmie, którą szef zarządza tak, jak tam pokazane jest, że warto zarządzać.

Polecam i daj mi znać, co o tym myślisz…

Wejdź i zobacz: CorazLepszaFirma.pl