Czerpanie zysków z pracy wykonywanej z pasją

Pisałem już na tym blogu, że praca wyłącznie dla pieniędzy prowadzi do stresu, frustracji i niezadowolenia. Lepiej taką pracę rzucić i znależć sobie inne zajęcie.

Jakie to ma być zajęcie, jaka to ma być praca ?
Odpowiem krótko, to ma być coś, co lubisz robić, to ma być praca, której wykonywanie będzie Twoją pasją.
Okazuje się, że największe zyski czerpie się zawsze z pracy wykonywanej z pasją.
Czy pomyślałeś kiedyś, że Twoja wiedza i doświadczenie mogą być wiele warte ?
Dokładnie TERAZ, gdzieś na świecie są ludzie i organizacje gotowe zapłacić DUŻE pieniądze, by nauczyć się tego, co Ty już robisz i dowiedzieć się tego, co Ty już wiesz. A może już czas, byś zaczął czerpać zyski z pasji ?
Jak tego dokonać ?
Pomoże Ci w tym totalna nowość autorstwa Andy’ego Harringtona pt. ” Jak czerpać zyski z pasji ? ” , czyli jak zarobić sporo pieniędzy, dzięki temu, kim jesteś i co wiesz!

Andy Harrington

Tym wszystkim, którzy nie znają Andy’ego Harringtona, chcę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych na świecie ekspertów przemówień publicznych “Potężne i Skuteczne Taktyki Prezentacji w Biznesie”. Był zresztą w Polsce w 2013 roku m.in. razem z Robertem Kiyosaki na Kongresie National Acheviers. W wieku 28 lat Andy Harrington pracował dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego Churchill zarabiając 1500 funtów miesięcznie i był uzależniony od narkotyków klasy A. Po osiągnięciu dna, odmienił swoje życie i założył firmę, która wciąż dobrze prosperuje i przyniosła mu 50 milionów funtów. Nie usatysfakcjonowany tym, Andy zaczął nauczać i inspirować innych do osiągania swojego potencjału. Szybko stał się jednym z najbardziej poszukiwanych mówców na świecie.
Myślę, że ta krótka informacja na temat Andyiego Harringtona, jeszcze bardziej przekonała Cię do zapoznania się z jego najnowszą publikacją ” Jak czerpać zyski z pasji? ” – kliknij i zobacz opis

Jak czerpać zyski z pasji