Czas na uzdrawiające zmiany. 4 proste kroki do lepszego życia

Gdy dopada nas choroba fizyczna, idziemy do lekarza, przechodzimy serię badań, bierzemy odpowiednie leki. A jak radzić sobie w życiu, gdy chorujemy na duchu…? Gdy boli nas nasza przeszłość ? Gdy zranione są nasze uczucia ?

Jeśli cierpisz z powodu zranień z przeszłości, ogarnia Cię smutek, lęk albo walczysz z brakiem pewności siebie – to doskonale wiesz, że proste rady i pocieszenia czasami wcale nie pomagają…

Żeby wyjść z ciemności, potrzebujesz prawdziwych zmian, które na stałe uzdrowią Twoje wnętrze!

Książka, którą chcę Ci dzisiaj polecić, jest jak specjalistyczny rentgen naszego wnętrza – ducha, psychiki, emocji…

Dzięki niej poznasz 4 proste kroki, które natychmiast przyniosą uzdrawiające zmiany w całym Twoim życiu wewnętrznym! Autorem tej publikacji jest dr Henry Cloud, autor kilku super poradników psychologicznych.

W swojej najnowszej książce pt. “Uzdrawiające zmiany. Cztery proste kroki do lepszego życia” pokazuje, że każda rana w naszym sercu ma swoją przyczynę i że można ją wyleczyć. Posługuje się też przykładami swoich własnych pacjentów, aby pokazać Ci drogę do wyzdrowienia. Ta książka to praktyczny przewodnik dla każdego, kto chce wyjść z mroku i zacząć życie pełne radości i spełnienia.

Jeśli tylko chcesz, to teraz nadszedł czas na uzdrawiające zmiany także w Twoim życiu…

KLIKNIJ i poznaj 4 proste kroki do lepszego życia!

czas na uzdrawiajace zmiany