Co zrobić, aby Twoje paczki dotarły bezpiecznie i na czas przed Świętami?

jak szybko i na czas nadać paczki

Co zrobić, aby Twoje paczki dotarły bezpiecznie i na czas przed Świętami?

Oto kilka przydatnych porad, aby tak się stało…

1.  Dobrze zapakuj i poprawnie zaadresuj przesyłki.

List przewozowy musi być zawsze na swoim miejscu:). Żle zapakowana przesyłka może zostać uznana przez przewoźnika za niestandardową,  co jest podstawą do naliczenia dodatkowej opłaty.

2.  Wybierz przewoźnika z gwarancją doręczenia na czas…….

Dowiedz się, czy kurierzy nie mają problemu z odbiorami z Twojej lokalizacji. Jeśli jednak kurier nie podjedzie po odbiór przesyłki, musisz ponowić zamówienie podjazdu na dzień następny.

PAMIĘTAJ, w okresie przedświątecznym kurierzy podejmują tylko jedną próbę doręczenia przesyłki i wbrew obiegowej opinii, nie mają obowiązku kontaktowania się z adresatem przed  jej doręczeniem.

……..albo skorzystaj z bogatej sieci punktów nadań i odbiorów w całej Polsce (firmy kurierskie, sklepy, stacje benzynowe, punkty usługowe itp.) .

3.  Dopasuj usługę do swoich potrzeb.

W Polsce masz do dyspozycji dość duży wybór przewoźników. Warto przed wysyłką dokładnie zapoznać się z ofertą każdego z nich celem dopasowania optymalnej usługi.

UWAGA ! Są towary zdefiniowane przez Przewoźników jako ZAKAZANE, takie, jak np. materiały pirotechniczne, popularne fajerwerki. Nadanie przesyłki zawierającej produkty zakazane może skutkować poważnymi konsekwencjami dla nadawcy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*