Bestsellery Roberta Kiyosaki na temat biznesu

Warto zapoznać się z bestsellerami Roberta Kiyosaki na temat biznesu. Ich mottem przewodnim jest propagowanie biznesu na własny rachunek. Według autora książek własna działalność gospodarcza jest o wiele lepszą formą zarobkowania niż praca na etat. Robert Kiyosaki uważa, że to właśnie teraz, jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu, niż teraz w dobie kryzysu gospodarczego.

W w/w publikacjach Kiyosaki w sposób szczególny przybliża system biznesu, jakim jest marketing wielopoziomowy (MLM), który tak dobrze sprawdził się w USA i w innych krajach, ale niestety nie osiąga sukcesu w Polsce. W naszym kraju bardziej, jak do tej pory, ceniona była praca na etat. Może jest to związane z przeszłością naszego kraju i panującymi poglądami na temat pracy i sposobów zarabiania pieniędzy. Szkoda, że tak jest, bo ja uważam, podobnie jak Robert Kiyosaki, że MLM, jak również programy partnerskie są doskonałą formą zarabiania pieniędzy. To rzeczywiście biznes XXI wieku!

Światowego bestselleru Roberta Kiyosaki ” Bogaty ojciec, biedny ojciec ” w zasadzie nie potrzeba nikomu przedstawiać. Dla wielu czytelników, także w Polsce, książka ta była punktem zwrotnym w ich życiu. Wywołała ona prawdziwą rewolucję w sposobie myślenia o pieniądzach milionów ludzi. 

To jedna z najbardziej wartościowych książek, jakie ukazały się w ostatnich latach na światowym rynku wydawniczym. Ci, którzy do tej pory nie przeczytali tej cennej publikacji mają okazję zrobić to teraz. Ukazało się właśnie jej najnowsze wydanie z nową okładką. Zobacz opis tego wydania książki  Bogaty ojciec, biedny ojciec ” – kliknij 

bogaty ojciec biedny ojciec

Inną publikacją o podobnej treści i tytule jest ebook  Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży ” – kliknij i zobacz 

bogaty ojciec biedny ojciec dla młodzieży

Warto również zapoznać się też z pozostałymi bestsellerami Roberta Kiyosaki:

” Szkoła biznesu ” – kliknij i zobacz opis 

oraz Biznes XXI wieku” – kliknij (jest też wersja audio na CD) 

biznes XXI wieku