ABC mądrego rodzica

Rodzice posyłając swoje pociechy do szkoły zastanawiają się nad tym, czy poradzą sobie z nauką, z nowym otoczeniem, z nowymi wyzwaniami, jakimi będą uczniami, czy ich dziecko jest inteligentne a także jak nauka w szkole wpłynie na dorosłe życie córki czy syna.

Na sukces w dorosłym życiu pracuje się już od pierwszych szkolnych dni. Nie licz na to, że tylko szkoła zadba o rozwinięcie wyjątkowych uzdolnień Twojego dziecka i o pełen rozkwit jego umysłu. I Ty też możesz się przyczynić do tego końcowego sukcesu Twojej córki czy syna. Pomocny w tym może okazać się poradnik Jolanty Gajdy pt..„  ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego dziecka 

Dowiesz się z niego:

– Czym jest inteligencja językowa i jakie działania podjąć, by ją rozwijać u swojego malucha.

– Jak rozwinąć u dziecka inteligencję logiczno-matematyczną.

– Jakie ćwiczenia i zabawy stosować, by rozwinąć inteligencję wizualno-przestrzenną, naukową i emocjonalną.

– Na czym polega kreatywność i jak wspierać twórcze myślenie u swojego dziecka.

– Jak zachęcić dziecko do nauki i zdobywania nowych umiejętności, np. nauki języków.

Kliknij i zamów już teraz: „ ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego dziecka ” 

ABC-Madrego-Rodzica-Inteligencja-Twojego-Dziecka

Na pewno każdy rodzic chce aby jego dziecko osiągnęło sukces, wybiło się ponad szarą rzeczywistość, miało lepszą przyszłość i było szczęśliwe ale nie każda mama czy tato wie, jak dokładnie to uczynić.

Publikacja ” ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu ” autorstwa Jolanty Gajdy przeznaczona dla rodziców w wieku do lat 10 to prawdziwa kopalnia wiedzy na ten temat.

Uważam, że ta treść powinna Cię zainteresować, w końcu tu chodzi o dobro i przyszłość Twojego dziecka – kliknij

ABC-Madrego-Rodzica-Droga-do-Sukcesu

Nauka ortografii to jedna z wielu dziedzin szkolnego startu Twojego dziecka. Pewnie byś chciał/a, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią, by uczyło się jej z radością, przyjemnością a efekty były wyrażne oraz szybko widoczne.

Jeśli takie są Twoje oczekiwania, to sięgnij po odpowiednią pomoc naukową, jaką jest bez zwątpienia poradnik – ” ABC Mądrego Rodzica Skuteczna nauka ortografii ” – kliknij

ABC-Madrego-Rodzica-Skuteczna-nauka-ortografii